Вправи для хребта
Вправи для хребта
На шляху лікування від остеохондрозу
На шляху лікування від остеохондрозу
Що таке міжхребцева грижа і як її лікувати
Що таке міжхребцева грижа і як її лікувати


Центр Здорової Спини і Суглобів доктора Жуковського

Можливість здійснювати рухи – найкраща частина нашого життя. Ми навіть не помічаємо настільки це прекрасно і важливо. І навіть коли починаємо втрачати рухливість, то не поспішаємо до лікаря. Лише коли обезболюючі препарати перестають діяти, біль змушує відвідувати медичну установу. Постійна сидяча робота та відпочинок біля телевізора, неправильне харчування, атрофія м’язів, стреси – все це тільки ускладнює ситуацію та стимулює виникнення все більшої кількості захворювань спини. Щоправда ті, життя яких пов’язано з постійними навантаженнями на спину, знаходяться не в кращій ситуації. Травми та нераціональні навантаження спричиняють передчасне старіння тканин хребта.

Важливо, що більшість проблем спини та суглобів можна було б ліквідувати ще до їх виникнення. Здоровий і активний спосіб життя, збалансоване харчування, гімнастичні вправи, що укріпляють корсет м’язів, профілактичні звернення до лікаря допоможуть ніколи не відчувати підступного болю в спині. А якщо ви знаєте, що має спадкову схильність до якогось захворювання, то увагу до превентивних мір варто було б подвоїти.

Якщо ж проблему спини уникнути не вийшло, то не варто панікувати. Таких закладів, як центр лікування спини, в Києві достатньо. Варто лише обрати той, якому можна довіряти, з кваліфікованим штатом персоналу та сучасним обладнанням. Центр Здорової Спини та Суглобів доктора Жуковського уже заслужив довіру сотень пацієнтів.

Провідний центр спини в Києві

Наш Центр готовий працювати з самими різними пацієнтами – починаючи від п’ятирічних малюків. При цьому спеціалісти допомагають при самих різних захворюваннях спини та суглобів, травмах та після пологів. Для кожного хворого складається індивідуальна програма лікування, яка стане максимально ефективною саме в цьому випадку. Наші лікарі зацікавленні в одужанні своїх пацієнтів, адже це підтверджує, що їх багаторічний досвід практики йде на благо людям.

Наш Центр спини вигідно відрізняє також співпраця з найкращими київськими лабораторіями. Це забезпечує своєчасну та повну діагностику для наших пацієнтів. А в випадку необхідності якогось додаткового обстеження допоможуть наші колеги в суміжних сферах. 

Професіонали нашого Центру мають тридцятирічний досвід роботи, за цей час вони змогли розробити свої авторські програми лікування, які ефективно застосовують на практиці. В стінах медичного закладу є можливість чергувати самі різні методики консервативного лікування: витягування хребта, мануальну терапію, гімнастичні вправи, релаксаційні та фізіотерапевтичні процедури, масаж. Такий комплексний підхід гарантує прекрасний результат. Тому в більшості випадків хворі навіть не задумуються про необхідність проводити ризиковану операцію.

Якщо ви відчуваєте будь-які проблеми опорно-рухового апарату, або помітили їх у когось із близьких, не вагайтесь – наш Центр може надати повну консультацію в будь-який час.

[contact-form-7 id="1072" title="Форма заявки UA"]

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1