Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Зручне взуття – запорука здоров’я!

08.11.2016 Корисно дізнатись, Статті Comments Off on Зручне взуття – запорука здоров’я!

1471505081_foot-in-hand_large

Добре підібране взуття є ключем до запобігання багатьох проблем, пов’язаних із захворюваннями стоп і порушенням постави. Зовсім не варто купувати взуття за принципом: такий у мене ще немає.

Купуючи нову пару, необхідно орієнтуватися на те, щоб вона була комфортною при будь-яких обставинах і не викликала порушень здоров’я.

Як правильно підібрати потрібне взуття?

Мозолі, бурсит великого пальця ноги, вальгус, омозолелости та інші неприємності вам будуть абсолютно незнайомі, якщо ви будете дотримуватися основних правил підбору взуття, а саме:

  • вибирайте тільки свій розмір;
  • намагайтеся робити покупки в другій половині дня, коли нога трохи набрякає і показує реальний обсяг і повноту;
  • простежте, щоб місце згину ступні всередині взуття було зручним і комфортним – саме там зазвичай перевіряється амортизація стопи;
  • не треба брати розмір впритул – разнашівая взуття, ви завдаєте шкоди ступень;
  • не втрачайте з уваги внутрішні шви і декор у вигляді нашитих шматочків шкіри або гуми – в разі дискомфортних відчуттів для ніг краще відмовтеся від обновки;
  • намагайтеся купувати взуття з устілкою, виготовленої зі шкіри або замші – вона не провокує появу натертостей і пухирів;
  • походіть декілька хвилин в новому взутті по магазину – так ви зможете переконатися, наскільки ідеально вона вам підходить.

Більшість людей, навіть перенесли захворювання, пов’язані з хребтом, можуть дозволити собі придбати красиве взуття на кожен день. Правильно обрана, вона гарантуватиме щоденний комфорт і зможе забезпечити:

  • полегшення болю в ступнях і пальцях ніг, викликану деформацією суглобів;
  • запобігання проблем, пов’язаних з розвитком хвороби;
  • відсутність порушення постави.

Взуття при ходьбі відіграє більш значну роль, ніж це здається на самому ділі!

Людина повинна не просто переставляти ноги, але і пружинити при кожному кроці. Тверда, вузька взуття на високих підборах практично не дозволяє цього робити, тому по закінченню дня у жінок з’являються хворобливі відчуття в м’язах ніг і стопах. Набагато легше пружні кроки робити в туфлях з гумовою підошвою.

Коли людина пересувається в зручному взутті, його хребет функціонує як якісна ресора, а всі рухи тіла поглинаються хрящовими дисками і як наслідок – не шкодять ні спинному, ні головного мозку. Саме тому правильний вибір взуття, призначеної для використання кожен день, має таке велике значення як для дітей, так і для дорослих.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1