Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Мануальна терапія – метод лікування максимально природний і природний для організму людини

18.04.2016 Корисно дізнатись Comments Off on Мануальна терапія – метод лікування максимально природний і природний для організму людини

Мануальна терапія – це методи спрямовані на діагностування і лікування пацієнтів шляхом впливу рук терапевта на організм людини. Головним чином, мануальна терапія спрямована на лікування захворювань внутрішніх органів і опорно-рухового апарату.

Початок і методологічну базу, мануальна терапія бере з костоправних справи. Але, за більш ніж 100 літній період розвитку, мануальна терапія стала важливою складовою в лікуванні хвороб хребта та опорно-рухового апарату.

Дане поняття плутають з масажем. Методи мануальної терапії насправді чимось нагадують масаж. Особливість цього методу лікування – точне, локалізоване вплив на конкретний, хвору ділянку. Фахівці в області ортопедії та неврології, вважають масаж «ведмежою послугою» для м’язів спини, тому що масаж розслабляє м’язи, і вони звикають до подібного стану.

У мануальної терапії, терапевт стимулює м’язи опорно-рухового апарату людини, змушуючи самого пацієнта тренувати власні м’язи.

Мануальна терапія хребта здатна позбавити від хронічних болів в спині і усунути природу виникнення хвороби

Мануальна терапія хребта націлена на збільшення рівня еластичності міжхребцевих суглобів, зняття больових відчуттів при остеохондрозі, радикуліті.

Є ряд досить важливих аспектів, які варто врахувати при проведенні мануальної терапії. По-перше, диплом масажиста – не показник майстерності мануального терапевта. Обов’язковою умовою виступає наявність диплома про вищу освіту у мануального терапевта.

Друге, до мануальної терапії потрібно приступати тільки після проведення ретельного обстеження: МРТ і рентген. Без них, досить складно встановити проблемний больовий вогнище і націлене на нього впливати.

Ну і третє, це те, що між сеансами мануальної терапії потрібно робити досить тривала перерва.

Мануальна терапія в Києві на базі «Центру здорової спини і суглобів» доктора Жуковського

Мануальна терапія в Києві – популярний і затребуваний метод лікування. Сьогодні все менше і менше людей бажають лягати під ніж, для лікування захворювань хребта. Це не дивно, адже мануальна терапія здатна надати ефект, позитивні результати якого вище ніж при медикаментозному лікуванні і операція.

До того ж, головною перевагою цього методу є те, що він максимально природний для організму. Він зміцнює м’язи спини, для того що в подальшому виключити можливість захворювань хребця.

Заходьте на сайт нашого центру – likar-ortoped.com.ua. Там представлений повний список послуг, що надаються нашим пацієнтам:

  І це далеко не все.

Пам’ятайте, якщо ви відчуваєте біль в спині, це перший тривожний дзвіночок, який сигналізує Вас про необхідність відвідати лікаря. Біль – це сторожовий пес людського організму. Вона сигналізує нас про шкідливих зміни в організмі. Не терпіть біль і дискомфорт в спині, звертайтеся за допомогою до лікаря.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1