Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Здоровий хребет – основа довгого і щасливого життя

Здоровье позвоночника – основа долгой и счастливой жизни - доктор Жуковский

19.03.2011 Рекомендації від лікаря Comments Off on Здоровий хребет – основа довгого і щасливого життя

Здавна, коли люди перестали пересуватися на чотирьох кінцівках, у них виникли нові турботи. Їх джерело – хребет. Саме здоровий хребет є основою міцного здоров’я, запорукою довгого, щасливого і плідного життя. Здоров’я хребта не бескінечне, як зберегти його здоровим читаэмо тут. Тому, якщо відноситись до нього зневажливо, то рано чи пізно це призведе до букету негативних наслідків. Потрібно Вам це? Вам потрібен букет хвороб? Дивне запитання, чи не так? Відповідь очедно, що ні. Цілком природно, що добровільно бажати собі такий букет ніхто не буде.

Проте люди часто задумуються про здоров’я хребта тільки тоді, коли вже з’явилися остеохондроз і сколіоз, прогресує офісна втому і сутулість. Всі ці «принади» супроводжуються ломотою, ниючими болями і «милим» хрускотом в спині при найменших спробах нахилитися чи повернутися. У таких випадках мова уже йде не про профілактичні заходи, а про необхідність відновлення функцій хребта. Для вирішення проблем и самостійно доведеться неабияк потрудитися. При цьому досягнення кінцевого результату зовсім не гарантоване. Причина цьому те, що потрібно чітко розуміти, які саме лікувальна фізкультура і процедури необхідні, а які просто зашкодять. До того ж, не всі процедури можна виконати самостійно. Ну і не варто забувати про наявність медичної освіти, знання будови організму людини, її хребта. Ми добре розуміємо, що далеко не всі люди мають відношення до медицини.

Якщо ж травма сталась в результаті безглуздої випадковості? Як відновити здоров’я Порушити здоров’я спину цілком може і спини? Відновлення функцій хребта успішно вирішує травматологія. Спеціаліст проводить огляд пацієнта та встановлює діагноз. Далі, лікар призначає процедури, необхідні в кожному конкретному випадку. Наприклад, масаж і лікувальна фізкультура. Також важливою в процесі відновлення здоров’я хребта є мануальна терапія.

Враховуючи все вищесказане, варто здійснювати профілактичні заходи, що допомагають нам підтримувати здоров’я нашого хребта. Надзвичайно корисним є систематичне звернення до кваліфікованих фахівців нашого центру – Центру Здорової Спини і Суглобів. Для нас лікувальна гімнастика і сучасні тенденції в лікуванні проблем спини і відновленні здоров’я хребта – не просто слова, а справа нашого життя. Наші знання, підкріплені багаторічною практикою лікувально-профілактичної роботи допоможуть Вам у будь-якій ситуації. Здоров’я Вашого хребта – наша робота, в яку ми вкладаємо душу, ураховуємо всі особливості хребта кожного, хто звернувся до нас.

Остеохондроз, сколіоз, сутулість, офісна втома більше не будуть Вас не будуть турбувати. Відновити здоров’я хребта допоможуть мануальна терапія, лікувальна гімнастика та масаж.

А в нагороду за докладені зусилля Ви отримаєте здорову спину. Що ж може краще за міцне здоров’я та повноцінне життя? Здоров’я хребта дає нам великі, беззаперечні переваги в житті.

Живіть повноцінним і щасливим життям! Будьте здорові! Ми вам в цьому неодмінно допоможемо.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1