Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Які причини виникнення плоскостопості і як завадити розвитку?

Что вызывает плоскостопие, и как его предупредить?

27.05.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Які причини виникнення плоскостопості і як завадити розвитку?

Сьогодні плоскостопість є таким же широковідомим явищем, як і сколіоз, що в більшості випадків розвивається з дитинстві і, згодом, стає причиною багатьох неприємних ускладнень. Тому важливо розуміти, що таке плоскостопість, щоб мати можливість самостійно розпізнати її на ранніх стадіях і позбавитись від неї якнайшвидше.

Причин виникнення плоскостопості є дуже багато, однак давайте сконцентруємось на найважливіших та найбільш частих випадках.

Що викликає плоскостопість, і як його попередити?

Основні причини розвитку плоскостопості:

  • Вроджена плоскостопість, причиною якої є  генетична схильність або вроджена слабкість зв’язок.
  • Ускладнення після перенесеного поліомієліту чи рахіту.
  • Малорухомий/надто рухливий спосіб життя є причиною плоскостопості більш ніж у 80% випадків цієї хвороби.

З вищевказаного випливає, що навіть повністю здорова від народження дитина підростаючи, з роками ця дитина, перетворюючись на дорослу людину, може в будь-який момент набути це захворювання і страждати від нього все життя, якщо на самому початку його розвитку батьки не розгледіли цього. Лікарі рекомендують купувати дитяче ортопедичне або анатомічне взуття, але обов’язково після консультації з фахівцем, про що ми писали в даній статті.

Що викликає плоскостопість, і як його попередити?

Якщо ж Ви вмієте визначати плоскостопість, перевірили себе і членів сім’ї, і, на щастя, не виявили її, це зовсім не означає, що тепер Ви можете зітхнути з полегшенням і забути про неї назавжди. Тому завжди пам’ятайте про причини плоскостопості і методи попередження цього захворювання. Нижче ми підготували для Вас перелік заходів, які потрібно взяти в звичку виконувати як самим, так і привчати своїх дітей.

Вправи для зміцнення м’язів в цьому розділі – Вправи і масаж.

Як попередити появу плоскостопості?

  • Купувати потрібно лише правильне взуття (докладніше про це тут), яке допомагає правильно формувати та зміцнювати м’язи стопи;
  • Щодня виконувати вправи для стоп та масажувати їх;
  • Ходити босоніж по камінцях, траві або землі, однак не по асфальту.
  • Підтримувати стабільну вагу.
  • Покупайте только правильную обувь (подробнее об этом тут), которая способствует правильному формированию и укреплению мышц свода стопы;

Якщо ж у Вас є сумніви і Ви хочете бути стовідсотково впевнені, що Ваші ніжки здорові, або у Вас є підозра, що є ймовірність будь-яких проблем, Причиною, що викликає плоскостопість і яка припадає на більш ніж 80% випадків цієї хвороби, є в першу чергу Вам необхідно звернутися до досвідченого лікаря. Він проведе не лише професійну діагностику Ваших ніг, але й інших ділянок скелета, на які може згубно впливати проблема плоскостопості. Однак не поспішайте приймати рішення і вірити кожному, рекомендації лише справжнього фахівця слід виконувати, однак не поспішати виконувати поради всіх підряд.

Ми щиро сподіваємось, що наші поради стануть Вам у нагоді і знайдуть своє місце у Вашому повсякденному житті.

Що викликає плоскостопість, і як його попередити?

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1