Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Вплив поганого взуття на хребет людини

Влияние плохой обуви на хребет

20.05.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Вплив поганого взуття на хребет людини

Мало хто з нас до кінця усвідомлює роль, яку відіграє взуття в нашому житті і здоров’ї. Щодня и взуваємо різні пари взуття, залежно від пори року і смаків. Однак наші смаки дуже часто не на стороні безпечного взуття. «Шкідливе»взуття може призвести до серйозних порушень в організмі людини, які пізніше призводять до ускладнень на суглоби і кістки нашого скелета.

Петро Миколайович розповідав про дану проблему в передачі “Новий погляд”, докладніше тут.

Як не дивно, але першим сигналом, на який потрібно обов’язково звернути увагу – це, на перший погляд, безпричинні болі в спині. Звичайно, можна доказувати, що причин може бути багато, але, як підказує багаторічна практика, однією з головних причин в такій ситуації стане саме Ваше взуття. Ні краса, ні зручність не гарантують того, що взуття, яку Ви обираєте є цілком безпечним.

Вплив поганого взуття на хребет людини

Негативний вплив неякісного взуття на хребет підтверджено світовими дослідницькими асоціаціями, які і визначили найнебезпечніші види взуття. І, хоч яким це не було здивуванням, найгіршим і непридатним для носіння взуттям стали не туфлі на високих шпильках, а зовсім навпаки.

Вправи для зміцнення м’язів в цьому розділі – Вправи і масаж.

Яке ж взуття найбільш небезпечне?

Вплив поганого взуття на хребет людини

Ви знаєте, що таке кеди, уггі і балетки? Не здивуємось, якщо у Вас в комоді є хоча б одна пара подібного взуття. Але в першу чергу саме вони можуть бути причиною болю в спині. А річ в тім, що таке взуття просто не здатне достатньо захищати і підтримувати стопи. Надзвичайно тонка і абсолютно рівна підошва балеток і кед, не тільки не пом’якшує, але і підсилює удар п’ят по землі, що з кожним кроком завдає мікротравм не тільки хребту, але і всьому скелету.

Також, кожен власник балеток постійно напружує стопи для того, щоб це взуття не злетіло з ноги. Таке перенапруження з часом призводить до розтягування, защемлення і деформації стоп.

Лише Вам обирати – або модне взуття, або здоров’я. Якщо Ваше рішення – це другий варіант, то найкращим виходом буде покупка правильного ортопедичного або анатомічного взуття (більш детально читайте тут), яка буде не лише правильно тримати стопу і не давати розвинутись всіляким захворювань, але навіть воно допоможе в лікуванні деяких проблем на ранніх стадіях. На жаль, дуже складно знайти хороше і гарне ортопедичне/анатомічне взуття. Тому існує ще один варіант, як зберегти свої ніжки здоровими – це спеціальні ортопедичних устілок, які Ви з легкістю можете помістити в своє улюблене взуття і насолоджуватися ним, будучи спокійним за своє здоров’я.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1