Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Щасливе життя зі здоровою спиною

Упражнения для укрепления мышц спины - доктор Жуковский

12.03.2011 Рекомендації від лікаря Comments Off on Щасливе життя зі здоровою спиною

Здоровий хребет і здоровий спосіб життя не існують одне без одного. Всі ми знаємо, що здоров’я – запорука успіху. Зі здоровим хребтом, Ви легко досягнете будь-яких вершин успіху, як у кар’єрі, так і в особистому житті. Але в першу чергу необхідно зрозуміти, що для профілактики і лікування хвороб хребта необхідно звертатися до фахівців, а не займатися самолікуванням.

Ваше здоров’я є основою щасливого життя. Саме тому здоров’я хребта відіграє в першорядну роль. Ще з раннього дитинства, ми стаємо заручниками власного способу життя, часто неправильного. Однак якщо стежити за своїм здоров’ям і вести правильний спосіб життя, то багато проблем можна попередити і водночас поліпшити якість життя.

Здорова спина не дружить із сидячим способом життя, однак обожнює помірні фізичні навантаження, наші вправи. Стежачи за своєю поставою і поставою своєї дитини, пам’ятайте, що таке сутулість, а найголовніше, що при правильній поставі сколіоз Вам загрожує найменше. Як результат, у Вас красива хода і всі звертають увагу на Вас.

Ви маєте безліч переваг від здорової спини в повсякденному житті. Ви більш ефективно працюєте, адже Вас не турбує біль від остеохондрозу і Вам зовсім не потрібний хороший лікувальний масаж, і відпочинок Вам нідочого. Адже, яка може бути плідна робота, якщо болить хребет ?!

Здоровий хребет у дітей – запорука успішного розвитку вашої дитини. Відсутність проблем з хребтом у дитини, запорука її активного способу життя, зайнятись спортом. А лікувальна фізкультура є чудовою профілактикою захворювань хребта.

У здоров’ї жінки здоровий хребет відіграє значну роль, особливо в період вагітності та пологів. Дуже важливо провести правильне відновлення після пологів. У цьому вам допоможуть фахівці нашого Центру, які проведуть огляд, і розроблять для Вас індивідуальний профілактичний комплекс, обов’язковою частиною якого стане лікувальна гімнастика.

Якщо так сталось, що В стали пацієнтом відділення «Травматологія», то Вам необхідно відновитись після травми. Сучасна медицина має безліч методів відновлення після травм. У Центрі Здорової Спини серед інших методів, Вам запропонують ефективний комплекс лікувальної фізкультури, який проведуть з Вами кваліфіковані фахівці.

Якщо ж під час консультації стане зрозуміло, що вам необхідна більш серйозна допомога, то для вас розроблять ефективну індивідуальну програму лікування з використанням передових технологій і однією зі складових лікувального комплексу буде мануальна терапія.

Довірте профілактику і здоров’я хребта фахівцям, щоб спина не стала Вашою вічною проблемою і дарувала тільки радість.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1