Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Реабілітація після пологів

Восстановление спины после родов

14.07.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Реабілітація після пологів

У житті кожної жінки народження дитини є найбільшим щастям. Однак, на жаль, період вагітності та післяпологовий період є дуже стесовими для жінки. Стрес, з якм стикається жінка, проявляється як на моральному, так і на фізичному рівні. Плануючи стати мамою, жінка повинна розуміти і бути готовою до цього.

Цікавий матеріал – Формування стопи у дитини.

Найпоширені проблеми, з якими зіштовхуються жінки в післяполовий період, це:

  1. болі в спині;
  2. надмірна вага;
  3. слабкість і травми м’язів;
  4. різні захворювання (геморой, закрепи);
  5. хворобливі рубці в разі кесаревого розтину;
  6. депресія.

В різних жінок ці проблеми проявляються по-різному. Як мінімум 80% жінок скаржаться після пологів на болі в спині. Останні виникають ще під час вагітності. Про причини та методи боротьби з болем у спині під час вагітності ми розповіли в цій статті. Лише коротко нагадаємо, що головною причиною виникнення болю в спині є зміна центру ваги у зв’язку з ростом плода.

Відновлення спини після пологів

Отже, після пологів болі в спині з’являються як результат перевантаження хребта. На жаль, лікувати біль в спині медикаментозними методами не можна, в той же час перелік препаратів для вагітних і годуючих жінок дуже обмежений. До того ж, будь-які медикаменти не допоможуть впорається з проблемою, навіть якщо вони дуже хороші і сильнодіючі. Єдине, що вони можуть, це полегшити симптоми, які згодом повернуться. Щоб вирішити саму проблему потрібно спину лікувати.

Відновлення спини після пологів краще розпочинати з лікувальної гімнастики, так як в перший час після пологів організм перебудовується найбільш активно. З плином часу організм жінки набирається сил і можна займатися вже більш активно. Ми дуже не рекомендуємо відкладати лікування спини. Звичайно, надзвичайно складно знайти час на себе, коли на руках маленька дитина, але для Вашого здоров’я це вкрай необхідно.

Ми пропонуємо програму реабілітації після пологів у нашому Центрі. Ця програма підбирається для кожної жінки індивідуально, з урахуванням особливостей стану, наявності сил і т п.

Відновлення спини після пологів

Після проходження програми Ви відчуєте, як:

  1. зміцнився опорно-руховий апарат, вирівнялась постава;
  2. покращився емоційний стан, нормалізувався обмін речовин;
  3. частково зменшилась вага, набрану за час вагітності;
  4. покращилася робота серцево-судинної і дихальної систем.

Наш комплексний підхід допоможе дуже швидко Вам відновитися після пологів. Чекаємо на Вас і раді будемо допомогти!

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1