Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Подарунковий сертифікат для Ваших близьких!

Подарочный сертификат для Ваших близких! - доктор Жуковский

26.02.2013 Рекомендації від лікаря Comments Off on Подарунковий сертифікат для Ваших близьких!

Ми пропонуємо подарунковий сертифікат для Ваших близьких і дорогих Вам людей. Адже як приємно, коли наш клієнт, який пройшов лікування рекомендує нас саме близьким людям, якими дорожить, а отже бажає їм кращого, а отже наші послуги йому або їй допомогли. А ми хочемо допомогти Вам робити приємне близьким.

Ви просто купуєте в нас подарунковий сертифікат номіналом: 2500, 3000 або 3500 грн. і ми реєструємо Вашу покупку на Ваше ім’я. Далі людина, яка отримала від Вас такий подарунок зв’язується з нами, каже Ваші дані (щоб уникнути крадіжок або шахрайства), записується на прийом і отримує послуги, які передбачає цей сертифікат. Оскільки всі ситуації індивідуальні, то при покупці сертифіката Ви обговорюєте всі тонкощі послуг, що включаються до нього.

Подарунковий сертифікат обміну та поверненню не підлягає

У нас є унікальні фахівці, унікальне обладнання та унікальні авторські методики – це означає, що Вам не доведеться чекати роками результатів лікування – навпаки, ми зробимо все можливе, щоб максимально в найкоротші терміни досягти ефективного результату лікування.

Ми не є клінікою-одноденкою, що пропонує сумнівні послуги. Допоможіть нам своїм бажанням бути здоровим, і ми зробимо все можливе, щоб кожен з Вас був повністю задоволений гідною якістю нашого лікування. Ми використовуємо у своїй практиці унікальні методики для унікального пацієнта, для Вас – ось наш основний девіз!

Наша мета – Ваше здоров’я!

Саме тому ми індивідуально підбираємо програми для кожного з Вас. Звичайно, є щось спільне для всіх програм. Сеанс включає вправи на дошці з похилою площиною, ручний і апаратний масаж, при необхідності фармапунктуру, мануальну терапію, і масаж на релаксаційний установці.

Наші методи підходять як для профілактики захворювань хребта, так і для лікування патологій. Зазвичай курс лікування включає 10-15 сеансів, однак остаточна кількість занять визначається виключно для кожного пацієнта. Сеанс охоплює приблизно 2 години.

Ми допоможемо навіть тоді, коли інші Вам кажуть, що це неможливо! А наша авторська методика лікувальної фізкультури внесе яскраві фарби в якість Вашого життя!

Так що, ласкаво просимо в наш Центр Здорової Спини, де Ви зможете переконатися, що ми реально надаємо кращі послуги!

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся, і ми з радістю Вам відповімо.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1