Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Плавання як профілактика захворювань спини

Плаванье как профилактика заболеваний спины

23.06.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Плавання як профілактика захворювань спини

Регулярні заняття плаванням сприяють загальному зміцненню здоров’я, покращують роботу серцево-судинної і дихальної системи, загартовуванню організму, водночас плавання є одним найефективніших методів профілактики захворювань спини, а також лікування хребта.

Плавання є дуже хорошим методом для профілактики захворювань хребта, так як під час плавання хребет розвантажується за рахунок того, що вага тіла у воді значно зменшується. Під час плавання створюються сприятливі умови для поліпшення кровопостачання кісткових структур і м’яких тканин. Перебуваючи в горизонтальному положенні, створюється рівномірний тиск на все тіло люди, масажуючи його та знімаючи накопичену втому і спазми.

Плавання як профілактика захворювань спини

Справа в тому, що вода, на відміну від повітря, є більш щільним середовищем, і тому людині набагато легше рухатись у воді. Вправи у воді є різновидом лікувальної фізкультури. Саме така фізкультура на воді має позитивний вплив на стан хребта, профілактику його захворювань і відновлення, якщо захворювання спини уже є.

Після завершення курсу лікування спини в нашому Центрі, ми рекомендуємо нашим пацієнтам продовжувати займатись своєю спиною і надалі, за допомогою наших вправ. Це може бути виконання вправ для спини вдома або ж плавання. Саме заняття в басейні допомагають рівномірно задіяти всі м’язи, розслабити їх, зняти напругу з хребта. Рекомендується перед заняттям зробити коротку розминку. Проте варто пам’ятати, що під час виконання вправ на воді не можна робити різких рухів. Якщо Ви втомилися під час виконання вправ, то краще просто полежати на воді на спині і розслабитися.

Плавання є одним з найкращих способів підтримки гарної фізичної форми

Плавання як профілактика захворювань спини

Однак не всі стилі плавання є лікувальними. Варто бути обережним при виборі стилю плавання і вправ у воді, адже вправи при сколіозі хребта і остеохондрозі відрізняються. Саме тому, перед тим як йти до басейну й робити різноманітні вправи для хребта на воді, дуже важливо радитися з лікарем.

Важливо пам’ятати і про інші протипоказання. Серед них гострі болі в спині, серцева недостатність, захворювання шкіри, підвищена температура та інші захворювання, які можуть призвести до небажаних наслідків.

Таким чином, правильно підібрані вправи при будь-яких захворюваннях спини (сколіоз, остеохондроз, міжхребцева грижа) будуть хорошою лікувальною фізкультурою з мінімальною можливістю нашкодити своєму хребту. Єдине, дуже важливо не займатися самодіяльністю, і перед походом в басейн отримати консультацію лікаря.

Плавання як профілактика захворювань спини

Дуже багато наших пацієнтів після проходження курсу лікування спини в нашому Центрі Здорової Спини і Суглобів, і отримання основних рекомендацій лікаря, починають ходити у басейн, щоб закріпити результат і запобігти розвитку хвороби знову. Відгуки пацієнтів про наш Центр і їх подальше підтримання форми в басейні Ви можете знайти у нас на сайті. (ссылка на отзывы)

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1