Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Обережно, взуття! Про неприємності модного взуття

Осторожно, обувь! О неприятностях модной обуви. - доктор Жуковский

29.05.2011 Рекомендації від лікаря Comments Off on Обережно, взуття! Про неприємності модного взуття

Всі ми знаємо, що взуття має бути зручним, вплив взуття на хребет. Однак, велике різноманіття моделей змушує нас обирати, і ми не завжди робимо правильний вибір. Жінки часто носять туфлі з дужезавуженими носами, чоботи-уги, кеди, гумові чоботи,балетки або туфлі на дуже високих підборах, що негативно впливає на кровообіг, поставу.

А чи знаємо ми, наслідки від такого взуття?

Головні болі, болі в спині, як наслідоквикривлення хребта (сколіоз, остеохондроз), болі в суглобах, деформація ступні, плоскостопість, розрив зв’язок і багато інших неприємностей може викликати модне і незручне взуття. Виникає питання, чому ж гарне і дороге взуття робить людей пацієнтами лікарів ортопедів-травматологів та протезних майстерень? Яке взуття дозволено носити, а про яке варто забути назавжди? Лікар нашого Центру ортопед-травматолог Петро Миколайович Жуковський відповів на всі ці питання в програмі Новий погляд.

Дивіться програму Новий погляд прямо з нашого сайту

P.S.

Відповідно до результатів дослідження американських вчених, найбільш оптимальним і відповідним взуттямдля жінок є напівчеревики на шнурівці, з гумовою підошвою та невисокими широкими підборами, а також чоботи з вільною халявою, що не стискає ікру і щиколотку, на невеликих підборах та зручною колодкою.

Чоловікам  же найкраще підходять напівчеревики з витягнутими або закругленими носами.

Саме такі фасони взуттяне заподіюють шкоди ногам, і будуть добре носитись. Різниця міх ортопедичним і анатомічним взуттям.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1