Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Лікування міжхребцевої грижі за унікальною методикою

Лечение межпозвоночной грыжи по уникальной методике

16.02.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Лікування міжхребцевої грижі за унікальною методикою

Що таке міжхребцева грижа знає практично кожен. Проте, на щастя, не кожному судилося дізнатися про неї з власного досвіду! Пропонуємо Вашій увазі інформацію, щодо лікування міжхребцевої грижі хребта.

Природа й сила болей в спині може бути різна. Однак не важливо, з яким з видів болю Ви зіткнулися, необхідно в будь-якому разі відразу звернутись до фахівця. Вам можуть годинами розповідати про небезпеку захворювань хребта для Вашого здоров’я і наслідки його на Ваше самопочуття і якість життя в цілому, але тільки справжній фахівець може визначити походження болю і в найкоротші терміни позбавити Вас від нього.

Міжхребцева грижа – це одна з найпоширеніших проблем, яка вимагає негайного лікування.

ЛЛікування міжхребцевої грижі за унікальною методикою

Лікування грижі хребта в Центрі Здорової Спини і Суглобів

Якщо біль в спині частішає, настав час звернутись до лікаря. Незалежно від причини болю, вона повинна бути встановлена якомога швидше. Ми часто місяцями, а то і роками, відкладаємо візит до лікаря, сподіваючись, що все пройде і повернеться на свої місця. Однак коли мова йде про хребет, такого чекати не варто.

Якщо ж Ви таки сходили на консультацію, і Вам встановили такий діагноз як міжхребцева грижа, то Вас почнуть всі лякати тим, що грижа хребта лікується тільки хірургічним втручанням. В Центрі Здорової Спини і Суглобів лікаря Жуковського, Ви не почуєте таке слово як операція, якщо Ви справді можете без неї обійтись.

У нашому Центрі Ви зрозумієте, що хірургічне втручання – це не єдиний спосіб лікування міжхребцевої грижі, а лише крайній випадок для тяжких випадків.

В лікування спини ми поєднуємо різні методики, такі як: вправи для зміцнення м’язів спини, медикаментозне лікування, масажі, мануальна терапія хребта і багато іншого. Індивідуальний підхід є найважливішим і вирішальним в досягненні бажаного результату в лікуванні хребта.  Саме тому, Ви можете бути впевнені, що програма лікування буде відповідати Вашими персональними характеристикам і занедбаності Вашої конкретного випадку.

Однак першочерговим фактором, який впливає на результат лікування, є бажання пацієнта лікуватися і виконувати рекомендації лікаря. Тільки якщо Ви готові з повною відповідальністю підійти до лікування Вашої спини, ми можемо Вам гарантувати, що вже після декількох занять Вам стане значно легше, і Ваше життя стане набагато приємнішим. Доказом цього є сотні наших пацієнтів, які назавжди забули про біль у спині.

Приходьте до нас і почніть життя з нового аркуша!

 

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1