Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Формування стопи у дитини

Формирование стопы у ребенка

12.06.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Формування стопи у дитини

Стопа починає формуватися у дитини з моменту її народження. Однак важливим і вирішальним є етап, коли маля починає робити перші кроки. Саме починаючи з цього етапу виникає безліч варіантів дій і думок, як лікарів ортопедів, так і «професійних» мам. Головне питання все ж, яке взуття повинно бути і як його правильно виміряти. Більш детально про вплив взуття на здоров’я людини можете знайти тут: “Вплив поганого взуття на хребет людини“. Однак єдине, в чому всі згодні, це те, що формування стопи дитини буде найбільш правильним, якщо давати дитині якомога частіше ходити босоніж.

Формування стопи у дитини

Що слід робити для правильного формування дитячої стопи?

Обстеження дитини на наявність проблем зі стопою може провести лише досвідчений лікар ортопед. Тут, ми спробуємо окреслити основні та універсальні методи, які необхідно застосовувати з самого початку формування стопи у дитини.

Формування стопи у дитини

Як ми вище згадували, дуже корисно для малюка ходити босоніж. Для отримання найкращого результату, батькам слід попіклуватись про такі прогулянки малюка. Потрібно, щоб це була не просто рівна підлога в квартирі, а різні стежки з перешкодам. Цими перешкодами стануть різні дрібні предмети, такі як ґудзики, камінці, горішки або намистинки. Вибір таких перешкод може бути обмежений лише Вашою фантазією і здоровим глуздом. Більш зручним і безпечним є вибір спеціальних масажних килимків для формування зводу стопи, що допоможе Вашому малюку  бути максимально здоровим.

У цій статті, ми розкривали тему, що викликає плоскостопість і як його попередити, ознайомтеся там багато корисного. Без сумніву, найкращим масажем для Вашого малюка буде прогулянка босоніж не по килимкам і бусинкам, а по природних стежинках, а саме: по травичці, доріжках і стежках на вулиці і, звичайно ж, по морському узбережжі, де стопи Вашої дитини не раз пройдуться по гальці та інших маленьких камінцях!

Формування стопи у дитини

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1