Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Ефективне лікування хребта у дітей та дорослих

Эффективное лечение позвоночника у детей и взрослых - доктор Жуковский

14.03.2011 Рекомендації від лікаря Comments Off on Ефективне лікування хребта у дітей та дорослих

Шановний пацієнт! Ми створили для Вас по-справжньому унікальний Центр Здорової Спини і Суглобів. Ми унікальні не тільки тим, що надаємо повний перелік медичних послуг з лікування і профілактики остеохондрозу, сколіозу і сутулості у дорослих і дітей, не тільки тим, що у нас доступні ціни, не тільки тим, що ми пишаємося нашими фахівцями, готовими прийти на допомогу у вирішенні найскладніших медичних завдань, а ще й тим, що ми є відданими майстрами своєї справи, яку відмінно знаємо і любимо!

Лікування хребта

У нас є унікальні фахівці, унікальне обладнання та унікальні авторські методики – це означає, що Вам не доведеться чекати роками результатів лікування – навпаки, ми зробимо все можливе, щоб максимально в найкоротші терміни досягти максимально можливого ефективного результату лікування.

Звичайно, повне одужання залежить від Вашого бажання і завзяття – ми не є клінікою-одноденкою, що пропонує сумнівні послуги «вишіптувань» та інших. Допоможіть нам своїм бажанням бути здоровим, і ми зробимо все можливе, щоб кожен з Вас був повністю задоволений гідною якістю нашого лікування. Ми використовуємо у своїй практиці унікальні методики для унікального пацієнта, для Вас – ось наш основний девіз!

З методів лікувань ми пропонуємо тільки передові та ефективні технології. Ви не побачите на сторінках нашого сайту стандартного підходу до вирішення Ваших проблем.

Наша мета – Ваше здоров’я. Саме тому ми індивідуально підбираємо програми для кожного з Вас. Звичайно, є щось спільне для всіх програм. Сеанс включає вправи на похилій дошці, ручний і апаратний масаж, при необхідності фармапунктуру, мануальну терапію, і масаж на релаксаційній установці.

Наші методи підходять як для профілактики захворювань хребта, так і для лікування патологій. Зазвичай курс лікування включає 10-15 сеансів, однак остаточна кількість занять визначається виключно для кожного пацієнта. Сеанс охоплює приблизно 2 години.

Ми – колектив творчих людей, тому Ваші побажання спільно з нашим досвідом принесуть Вам непідробну радість від успішного лікування!

І на завершення, хочемо відзначити наше вміння вирішувати більшість труднощів, з якими Ви стикаєтеся при лікуванні захворювань хребта і суглобів. Ми допоможемо навіть тоді, коли інші Вам кажуть, що це неможливо! А наша авторська методика лікувальної фізкультури внесе яскраві фарби в якість Вашого життя!

Так що, ласкаво просимо в наш Центр Здорової Спини і Суглобів, де Ви зможете переконатися, що ми реально надаємо кращі послуги!

З повагою,
Петро Миколайович Жуковський.
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії.

P.S. Якщо Ви дочитали це до кінця, то спеціально для Вас ми пропонуємо записатися на безкоштовний сеанс масажу на автоматизованій термо-релаксаційної установці «Релакс» для зняття «офісної» втоми хребта. Запишіться на консультацію тут і зараз!

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1