Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Болі в спині? Рекомендації для лікування спини

Более подробно об остеохондрозе

29.06.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Болі в спині? Рекомендації для лікування спини

Якщо Ви читаєте цю статтю, це означає що Вас або Ваших близьких турбує біль в спині. Якщо ж Ви тільки зіткнулися з біллю в спині, то, скоріше за все, Ви ще шукаєте найкращий метод для лікування спини. Тому ми спробуємо в цій статті зрозуміти, як правильно лікувати хребет.

Мануальна терапія

Мануальна терапія хребта дуже схожа на масаж спини, однак це зовсім різні речі. Під час мануальної терапії лікар здійснює вплив на зменшу ділянку спини. За рахунок коротких ривків розблоковують «затиснуті»нерви й хребці, що призводить до поліпшення загального самопочуття. Однак край важливо, щоб м’язи спини були підготованими та розігрітими до впливу мануальної терапії. Масаж може служити необхідним розігрівом перед мануальною терапією. Але ні в якому разі, не можна робити мануальну терапію без розігрівання м’язів. Однак людям, потрібно розуміти, що під час проведення мануальної терапії може бути знято спам, затиснення, однак це не вирішує причину захворювання спини. Якщо постійно «вправляти»хребці, як це зараз модно, то частота проведення процедури буде збільшуватись щоразу, і як наслідок це призведе до нестабільності хребців. Тому, зловживати мануальною терапією не можна, так як позитивні властивості мануальної терапії перетворяться в негативні.

Болі в спині - мануальна терапія допоможе

Масаж спини

Часто при болях в спині, люди вирішують пройти курс масажу спини, оскільки вважають, що це їм допоможе. Після такого курсу масажу біль у спині стає меншим або і зовсім проходить. Але вже незабаром біль у спині починає з’являтись знову. Це не означає, що масаж спини сам по собі не є корисним Правильно проведений масаж спини допомагає знати спазми, розслабити пацієнта, відновити кровообіг. Проте масаж спини ніяким чином не зможе зміцнити м’язовий корсет, не зможе позбавити Вас від причини болю.

Болі в спині - масаж спини допоможе

Вправи для хребта

Вправи для зміцнення м’язів хребта – це запорука здоров’я людини, адже саме вони мають довгостроковий ефект. Справа в тому, що виконання вправ для хребта зміцнює м’язовий корсет спини, таким чином людина починає тримати спину рівно, не сутулиться, а отже уникає або виліковує вже наявні захворювання спини. Вправи для хребта також поліпшують фізичну форму за рахунок підвищення тонусу м’язів, поліпшення кровообігу і загального тонусу організму людини. Виконання вправ на хребта часто сприяє не лише позбавленню від того чи іншого захворювання спини, але і зріст збільшується на кілька сантиметрів. Хороше самопочуття входить в звику, і люди починають систематично виконувати вправи, як звичні нам походи в спортзал або на фітнес. Однак різниця в тому, що при виконанні вправ для спини Ви дбаєте про своє здоров’я, а не тільки про фігуру. Також, на відміну від масажів і мануальної терапії, які допомагають впоратись лише із симптомами, вправи для хребта допомагають усунути саму проблему болю, а саме викривлення хребта, а за рахунок більш міцних м’язів, цей результат фіксується.

Болі в спині - вправи для зміцнення м'язів спини допоможуть

Всі методи лікування спини хороші, однак знайти один єдиний та ідеальний неможливо. А от поєднання цих методів може дійсно допомогти в лікуванні хребта, що підтверджує і наш багаторічний досвід. Тут, Ви можете почитати про наш комплексний підхід до лікування хребта.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1