Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Більш докладно про остеохондроз

Более подробно об остеохондрозе

13.04.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Більш докладно про остеохондроз

Якщо постійні ниючі болі в спині і періодичні гострі болі в попереку не знайомі для Вас, це означає, що Ви щасливчик і просто не зрозумієте про що йтиметься далі! Для тих, хто все ж знайомий з такими симптомами, ми радимо сідати зручніше, адже в цій статті ми зібрали корисну інформацію, яка допоможе Вам позбутися від болю і вилікувати остиохондроз.

Що таке остеохондроз?

Остеохондроз – це захворювання, яке вражає хрящову тканину хребта, що згодом викликає больові відчуття, про які ми говорили раніше. Причин виникнення остеохондрозу існує безліч, але давайте перерахуємо найголовніші.

  • Малорухливий спосіб життя, через який страждає м’язовий корсет спини;
  • Занадто рухливий спосіб життя;
  • Неправильний обмін речовин і надмірна вагу;
  • Травми хребта і спини;
  • Недостатнє споживання вітамінів і мікроелементів.

Остеохондроз. Лікування – міф чи реальність?

Всі вищезазначені та багато інших чинників впливають на розвиток остеохондрозу. На думку багатьох «фахівців»вилікувати остеохондроз неможливо. Часто вони пропонують знеболюючі та протизапальні препарати, які лише тимчасово знімають біль і поліпшують самопочуття на короткий проміжок часу. Після чергового такого «лікування»люди розуміють, що остеохондроз це проблема, з якою вони будуть жити все життя, так як лікуванню вона не піддається. Але це не так!

Центр Здорової Спини і Суглобів лікаря Жуковського пропонує Вам авторську перевірену методику лікування остеохондрозу, завдяки якій, тисячі людей назавжди забули про остеохондроз! Наші фахівці добре знають наслідки нелікованого остеохондрозу, і повірте нам на слово, вони Вам точно не сподобаються. Загальновідомо, що здоровий хребет є основою для здоров’я людини, і будь-яке його функціонування відразу відображається на роботі інших органів та на загальному самопочутті людини.

На жаль, ми часто любимо займатись самолікуванням. Сподіваємося, Ви пам’ятаєте, що самолікування  призводить лише до тимчасового поліпшення самопочуття, але так як проблема залишається не вирішеною слідом приходить і різке погіршення стану з усілякими ускладненнями.

Вихід із ситуації

Починати лікування варто з консультації у досвідченого фахівця, який з повною відповідальністю та великим досвідом підійде до Вашої проблеми та проведе. Центр Здорової Спини і Суглобів пропонує кожному пацієнту індивідуальний підхід до лікування, щоб Ви не тимчасово забули про біль, а позбулись його назавжди.

Приходьте до нас вже сьогодні, записавшись на консультацію і почніть нове життя!

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1