Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Бережімо хребет змолоду!

Бережем позвоночник смолоду

02.03.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Бережімо хребет змолоду!

Що таке біль у спині, сьогодні знає майже кожен. Різкий або ниючий біль, що періодично з’являється, став звичним явищем – все це вказує на те, що прийшов час йти до лікаря на консультацію та лікувати спину!

Згідно зі статистикою мало людей приділяє достатньо уваги здоров’ю свого хребта, а даремно! Здоров’я хребта є вирішальним фактором для загального здоров’я людини. Ще в Стародавньому Китаї хребет вважали деревом життя. Сучасні лікарі дотримуються такої ж думки.

На сьогоднішній день маємо десятки різних досліджень науковців всього світу, які довели, що навіть найменше викривлення хребта може призводити до порушення функціонування внутрішніх органів приносити чимало больових відчуттів.

Турбота про своє здоров’я – особиста відповідальність для кожного

Багато хто з нас знає, що кращим методом лікування є попередження хвороби. Це стосується всіх сфер людського здоров’я, адже для кожного з нас лікування – це процес неприємний і витратний. Саме тому краще вчасно почати слідкувати за собою і залишатися здоровим, не спустошуючи власний гаманець.

Існує багато захворювань спини та хребта, однак найпоширенішими є остеохондроз і міжхребетна грижа хребта. На жаль, кожен третій страждає від захворювань спини. У чому причина? Причиною такої неприємної статистики є сучасний спосіб життя людей різного віку.

Такі проблеми як сидячий спосіб життя, зайва вага, недотримання режиму дня і т.д. і є початком всіх проблем. Неправильне харчування посилює дію цих проблем і в результаті люди страждають на сколіоз, остеохондроз, міжхребцеву грижу і багато інших захворювань хребта і спини, які значно погіршують якість життя людини.

Бережімо хребет змолоду

Що ж робити, щоб уникнути подібних проблем?

Щоб ніколи не бути знайомими з болем в спині, необхідно виконувати ряд вправ для зміцнення м’язів і підтримування тонусу організму. Мова йде про лікувальну гімнастику, виконання якої під силу кожному.

Однак перше, що Вам необхідно навчитись, якщо Ви хочете зберегти свою спину і спину Ваших дітей здоровими, це навчитися правильній поставі. Сидіння зумовлює виникнення дуже великого навантаження на міжхребцеві диски. А отже, якщо Ви сидите не правильно, це рано чи пізно призведе до однієї з вище перелічених проблем зі здоров’ям. Коли мова йде про причина захворювання хребта, не можемо не згадати про вплив незручного взуття, яке носять дівчата та жінки, щоб виглядати привабливішими. Високі підбори і модельне взуття створюють дискомфорт під час носіння, згубно впливаючи на хребет та стопу.  Саме тому, щоб зберегти Ваше здоров’я, радимо Вам вибирати тільки зручне взуття з невисокими підборами.

У нашому Центрі Вам обов’язково допоможуть і розкажуть, як зберегти своє здоров’я!

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1