Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Анатомічне і ортопедичне взуття, у чому різниця?

Анатомическая и ортопедическая обувь, разница?

04.06.2015 Рекомендації від лікаря Comments Off on Анатомічне і ортопедичне взуття, у чому різниця?

Сьогодні все більше людей намагається стежити за своїм здоров’ям і застосовують всі можливі засоби для цього. Але, нажаль, часто маючи бажання мати ідеальне здоров’я, люди або самостійно роблять хибний вибір або ж стають жертвами некваліфікованих спеціалістів. Серед таких помилок і використання ортопедичного та анатомічного взуття. В цій статті ми пояснимо Вам, що означають ці поняття, щоб Ви не нашкодили ні собі, ні своїм дітям. Також, доцільно знати, що викликає плоскостопість, і який вплив поганого взуття на хребет.

Проблема вибору взуття в першу чергу стоїть перед молодими батьками, які на все готові, аби лиш їх малята мали все найкраще і щоб їх здоровому розвитку нічого не зашкодило. А проблема  в тому, що навіть без жодних рекомендацій та оглядів, батьки знаходять і купують «найправильнішу» взуття своїм малюкам, не розібравшись у відмінностях між анатомічної і ортопедичним взуттям.

Анатомічне і ортопедичне взуття, в чому різниця?

Єдиною і головною відмінністю такого взуття є:

  • ортопедичне взуття спрямоване на вирішення існуючих проблем;
  • анатомічне взуття необхідне для профілактики захворювань стопи.

Для того, щоб краще зрозуміти різницю між анатомічним та ортопедичним взуттям, потрібно звертатись до кваліфікованого фахівця, який, після проведення діагностики Вашого малюка, підкаже Вам, яке взуття йому потрібне. Прийняття ж такого рішення самостійно без консультації з лікарем-ортопедом, може нашкодити дитині так, що уже навіть правильно пізніше підібране взуття не зможе виправити спричинених помилок.

Анатомічне і ортопедичне взуття, в чому різниця?

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1