Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Чому вода необхідна для хребта і суглобів?

05.05.2017 Корисно дізнатись, Статті Comments Off on Чому вода необхідна для хребта і суглобів?

Повітря і вода, мабуть, найнеобхідніші компонентв для забезпечення життя всього живого. Займаючи значну частину обсягу людських органів, вона є постійним учасником біологічних процесів, що відбуваються в організмі. Будь-яка з рідин, що функціонує там, – міжклітинна і внутрішньоклітинна, від сліз і слини до поту і підшлункового соку – являє собою воду з різними речовинами.

images (7)

Ця цілюща волога розчиняє багато компонентів, необхідні для забезпечення нормальної життєдіяльності клітин. Більш того – вона є важливим середовищем для транспортування цих компонентів.

Зниження кількості води в організмі всього на півтора відсотка викликає сильну спрагу і дуже помітне погіршення самопочуття. Дуже багато людей навіть і не припускають, що більшість проблем зі здоров’ям можна елементарно запобігти, якщо вживати щодня певну кількість чистої і якісної води.

Випита дрібними ковтками між прийомами їжі, вона без зайвих витрат надходить в капіляри з шлунка, а потім кров’ю доноситься туди, куди потрібно.

Що дає вода людині?

Будучи важливим джерелом енергії, вода володіє багатьма корисними властивостями, які поліпшують роботу всього організму. Беручи її в потрібній кількості, людина забезпечує:

  • виведення токсинів і очищення від шлаків;
  • процес схуднення в результаті запуску обмінних процесів;
  • поліпшення стану епітелію, волосся, шкіри та нігтів;
  • запобігання інфекційним захворюванням сечостатевої системи;
  • вироблення потрібної кількості шлункового соку, що істотно покращує травлення;
  • зниження артеріального тиску і зменшення головного болю.

Важливим фактом при цьому є також і те, що регулярне вживання води дозволяє поліпшити роботу опорно-рухового апарату. Мало кому відомо, що в більшості випадків все порушення в цій системі органів викликані саме зневодненням.

Больові відчуття в хребті і кінцівках, які відчуває людина – своєрідний сигнал організму про те, що його кістки і суглоби потребують поповнення живлющою вологою.

Симптомами прояви порушень організму в результаті зневоднення є:

  • порушення еластичності зв’язок;
  • поступова деформація хрящів;
  • хрускіт і потьохкування в суглобах;
  • прояв хворобливої ​​спини і кінцівок, що виявляється при русі.

Чому вода така важлива для суглобів?

Всі суглоби передбачають наявність хрящової тканини, що оберігає їх від дотику один з одним. Завдяки тому, що в цій тканині є багато рідини, хрящі вільно рухаються, не створюючи дискомфорту людині. Вода бере безпосередню участь у формуванні цієї рідини. У разі, якщо її буде недостатньо, то загальний склад набуває лужну формулу, в результаті чого у людини з’являються суглобові болі. Особлива небезпека в цьому випадку полягає в тому, що в такому середовищі гинуть хрящові тканини, що може в кінцевому результаті призвести до артрозу або остеохондрозу.

Зазвичай організм людини самостійно намагається виправити роботу суглоба, але для цього йому необхідна вода. Завдання людини в цьому випадку – постаратися йому допомогти – забезпечити її надходження в потрібній кількості.

Вода для хребта: наскільки це значимо?

Хребет людини складається з хребців і дисків. Наявність в міжхребцевих спеціальної рідини дозволяє людям бігати, нахилятися, присідати і здійснювати інші рухи абсолютно безболісно. У разі зневоднення організму міжхребцеві диски набагато гірше справляються зі своїми «обов’язками» і не так добре можуть підтримувати вагу тіла.

Суглоби втрачають колишню міцність, а диски стають ламкими, оскільки їх структура абсолютно видозмінюється. Результатом усіх цих неприємних процесів може стати поява міжхребцевих гриж і протрузій, що супроводжуються нестерпними болями.

-молодости, или зачем пить воду - мнение диетолога5

Як профілактичні методи, в таких випадках лікарями рекомендований цілий ряд комплексних дій. Зміцнити хребет і суглоби можна за допомогою спеціально розробленої гімнастики і фізичних вправ.

Крім того, дуже важлива збалансована дієта, яка допомагає правильно наситити організм потрібними мікроелементами. Але одна з важливих ролей належить регулярному вживанню води в потрібних пропорціях.

Для гармонійного відновлення потенціалу лікарі рекомендують пити її щодня не менее1, 5 – 2 літрів. При цьому особливу увагу слід приділяти якості – цілюща волога повинна бути кришталево-чистою, без шкідливих домішок і добавок.

Варто зауважити, що при артриті, артрозі і подагрі деякі фахівці рекомендують вживати і до 3 літрів очищеної води. Таким чином, організм людини покращує дренаж токсинів і зможе виводити шлаки набагато швидше.

Вода – запорука життя на нашій планеті, тому секрет молодості і здоров’я людини, на думку деяких лікарів, полягає саме в ній.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1