Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Здорові суглоби – рух без болю

Здоровые суставы — движение без боли - доктор Жуковский

07.07.2011 Все про ревматизм Comments Off on Здорові суглоби – рух без болю

Часто здорові суглоби стають мрією для багатьох. Серед багатьох захворювань, з якими ми успішно боремось, є захворювання суглобів, які турбують сильними болями. Фахівці нашого Центру володіють найсучаснішими методиками лікування ревматизму суглобів. У нашому арсеналі – як інноваційні, так і традиційні медичні методи лікування, серед них фізіотерапія, масаж, лікувальна фізкультура, прийом лікарських препаратів. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта у поєднанні з високою кваліфікацією наших лікарів повертає кожному нашому пацієнту радість руху здорових суглобів і залишає біль в минулому.

Без знання природи болю та захворювань, які їх викликають, не може бути й мов про успіх у лікуванні суглобів ніг і рук, усуненні болю в плечових суглобах. Неприємні хворобливі відчуття, що виникають у суглобах – це прояви ревматичних порушень, що ведуть до ураження опорно-рухового апарату людини – суглобів, м’язів і кісток. Болі в правому і лівому плечовому суглобі, а також суглобах ніг і рук можуть виникати ще в ранньому віці, проте все ж вони більш характерні для пацієнтів старшого віку. Водночас, кількість жінок, які хворіють ревматизмом, переважає над кількістю чоловіків. Для лікування наших пацієнтів, при скаргах на болі в суглобах, проводиться детальне опитування пацієнта та комплексне фізичне обстеження.

Біль в суглобах, що її відчуває пацієнт, часто є нестерпною, та завдає справжні муки: страждає фізична активність хворого, біль заважає нормальній розумової діяльності. Такий біль та інші симптом, що виникають внаслідок захворювання суглобів, є підставою для негайного звернення до лікаря.

Часто причиною болей в суглобах стає отримана травма. Іншою причиною є захворювання суглобу: це може бути і ревматизм, і подагра і різні артрити.

Сучасна медицина знає лише близько ста різновидів артритів, найчастіше з яких зустрічається остеоартрит (в народі «знос суглобів»).

Болі, що виникають внаслідок антропологічних захворювань, часто стають хронічними. Їх походження може бути різним: виділяють механічний, запальний, нейрогенний, судинний і психосоматичний генез. Яке б не було походження/генезис захворювання, для успішного лікування потрібне регулярне, часто досить тривале лікування, в якому фахівці нашого Центру мають багато перемог.

Лікування болю у суглобах вимагає комплексного підходу до обстеження пацієнта. До уваги беруться супутні захворювання кісток (такі, як остеомаляція і остеопороз). Як ми вже згадували вище, механізми виникнення болю дуже різноманітні, так як можуть мати як запальну, так і незапальної природу. В той же час, світові дослідження підтверджують разючу подібність порушень регуляційних процесів в організмі пацієнтів, що мають захворювання суглобів та спини, що дає нам можливість стверджувати про загальну природу виникнення і розвитку таких болей.

Саме тому, методи лікування болей у суглобах, артритів, ревматизму, лікуванні подагри часто схожі на методи, що використовуються при лікуванні болей у спині, і ця схожість явно вказує на суміжність таких напрямків медицини, як ревматологія, ортопедія і травматологія.

Стаття, яка більш розкриває проблему — усе про ревматизм і його лікування.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1