Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Усе про ревматизм і його лікування

Вся правда о ревматизме и его лечении - доктор Жуковский

25.08.2011 Все про ревматизм Comments Off on Усе про ревматизм і його лікування

Ревматизм: лікування та симптоми захворювання

Не поспішайте робити висновки, що Ви не страждаєте цим захворюванням. Якщо Ви хоч раз хворіли ангіною (а як підказує практика, то і не раз), то Ви вже в зоні ризику виникнення цієї недуги. На жаль, на ранніх стадіях її діагностувати можуть тільки досвідчені фахівці. Ми пропонуємо Вам ознайомитись з нашим методом лікування ревматизму.

Що ж таке ревматизмом і які симптоми підкажуть, що пора йти до лікаря? Ревматизм – це хвороба, яка виникає в результаті перенесеної стрептококової інфекції або наявності ряду хронічних захворювань, таких, як бронхіт, тонзиліт, фарингіт та ін. Однак причиною захворювання може стати і спадковість, а тому, що серед Ваших близьких хтось хворіє ревматизмом, то виникненні у Вас перших симптомів рекомендується терміново звертатись до лікаря за консультацією.

Ревматизм відноситься до системних захворювань, тобто в організм проникають збудники, які атакують суглоби і серцеву оболонку. У відповідь на таке «вторгнення»організм людини виробляє антитіла, але так як вірус знаходиться в сполучних тканинах, то виходить, що організм атакує власні суглоби і серце. Наслідком такої «атаки»є поява больових відчуттів та обмеженості в русі. Безсумнівно, чим раніше лікар у Вас діагностує артрози, артрити і хвороби навколо суглобових тканин, тим успішнішим буде лікування.

Ознаки ревматизму: як проявляється недуг?

Дуже Вам рекомендуємо при підозрах ревматизму не довіряти онлайн-діагностиці та консультаціям «фахівців», яких Ви і знати не знаєте. Неправильне лікування може не лише не допоможе Вам, воно забере час і погіршить ситуацію, так як час при лікуванні ревматоїдних хвороб є дуже дорогим. Проте є і ряд ознак, таких собі «тривожних дзвіночків», при виявленні яких слід негайно звернутися до лікаря. Отже, якщо нещодавно у Вас була ангіна, і Ви не приймали курс антибактеріальних препаратів, то Вам в першу чергу Варто уважно прислухатися до себе. 

Що ж входить в первинну симптоматику ревматоїдних хвороб?

  • Набряклість в районі суглобів. Шкіра над ними набухає та стає гарячою.
  • Рух викликає біль у суглобах, а сам рух обмежений.
  • Підвищена температура тіла (37-38 градусів).
  • Симетричність розвитку недуги. В першу чергу під ураження підпадають великі суглоби (ліктьові, колінні), пізніше хвороба швидко поширюється на всі сполучні суглобові тканини.
  • На ранньому етапі розвитку хвороби може бути присутньою швидка стомлюваність, слабкість, можливі скарги на тягнучі болі в серці.

Ще раз хочемо звернути Вашу увагу на те, що тільки досвідчений кваліфікований лікар зможе помітити початкові симптоми, діагностувати ревматизм рук або ніг і призначити лікування. Центр Здорової Спини і Суглобів лікаря Жуковського може по праву пишатися своїми співробітниками, здатними розпізнати прояви захворювань суглобів на самих ранніх стадіях і призначити правильний курс лікування. Цінуйте своє здоров’я: проконсультуйтеся з фахівцями нашого центру – і вони нададуть Вам своєчасну допомогу.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1