Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Вправи для зміцнення м’язів спини

Упражнения для позвоночника и мышц спины - доктор Жуковский

31.07.2014 Вправи та масаж Comments Off on Вправи для зміцнення м’язів спини

Вправи для зміцнення м’язів спини є запорукою здоров’я сучасної людини. У сьогоднішньому бурхливому світі ми все більше часу проводимо сидячи біля комп’ютера, лежачи біля телевізора і планшета, що згубно впливає на стан нашого хребта. Однак і активні розваги іноді можуть нашкодити нашому здоров’ю. Але є простий вихід!

Ми пропонуємо Вам пройти в нашому Центрі програму для профілактики захворювань хребта і лікування початкових форм його викривлення.

Дана програма передбачає виконання комплексу вправ для хребта на спеціальній похилій площині, а по завершенню заняття масаж усього тіла на релаксаційною установці, який допоможе розслабиться після фізичного навантаження. Така комбінація допомагає зміцнити м’язи з однієї сторони, і розслабитись після важкого робочого дня з іншої. По завершенню сеансу Ви не будете відчувати втоми або неприємних емоцій, адже вправи для хребта відновлять кровообіг в організмі, що підвищить Вашу працездатність та можливість активно відпочивати. Ви забудете про такі поняття як “щось тягне”, “десь коле”. Ви будете сповнені сил та енергії. До того ж, регулярні заняття сприяють схудненню. А отже, вправи для спини та масаж це не тільки благо для Вашого здоров’я, але і для краси.

Вправи для спини

Користь від вправ для зміцнення м’язів спини складно переоцінити, адже вони допомагають позбутися проблеми нестачі рухової активності людей, які багато часу проводять сидячи. Виконання даних вправ для хребта сприяє зміцненню м’язів спини, а також розслабленню нервової системи людей, які відчувають сильні стреси.

Вправи для хребта та м'язів спини - лікар Жуковський Вправи для хребта та м'язів спини - лікар Жуковський

Вправи для хребта та м'язів спини - лікар Жуковський Вправи для хребта та м'язів спини - лікар Жуковський

Масаж спини

Особливість масажу на релаксаційній установці полягає в багатокомпонентному одночасному впливі на хребет (витягування, вібромасаж, обігрів, віброкорекція), в результаті чого ми досягаємо унікального лікувального ефекту за лічені хвилини.

Вправи для хребта та м'язів спини - лікар Жуковський

За допомогою цієї програми більшість пацієнтів можуть повернутися до активного способу життя, забути про болі назавжди!

Вартість одного заняття складає всього 150 гривень. Приходьте, і, повірте, Ви більше ніколи не будете відчувати дискомфорт у спині.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1