Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Вправи для хребта

Упражнения для укрепления мышц спины - доктор Жуковский

15.07.2011 Вправи та масаж Comments Off on Вправи для хребта

Вправи для хребта: зміцнюємо спину під керівництвом досвідчених лікарів

Сучасна людина більшу дві третіх свого життя проводить сидячи на одному місці. Робоче місце, затишне крісло перед телевізором, кафе і ресторани – все, що завгодно, крім спорту і фізичної активності. І в той же час всі дивуються, що після деякого часу сидіння починає нити і хворіти поперек, погіршується постава, а на плечі ніби хтось поклав мішок. А все це можна уникнути, якщо зовсім небагато часу приділяти своєму здоров’ю. Асекретрівної постави та загального тонусу організму в звичайній фізичній активності. Інші корисні вправи від наших лікарів.

Однак, не дуже поспішайте самостійно обирати зарядку. Адже неправильно підібрані вправи і навантаження можуть погіршити Ваше самопочуття і ситуацію загалом. Таке можливо навіть в тому випадку, якщо у Вас не турбують болі в спині. А тепер уявіть, до яких наслідків може призвести самолікування, якщо у людини уже є захворювання хребта.

Отже, як Ви розумієте, вправи для підтримання тонусу організму та вправи для зміцнення м’язів спини повинні підбиратися індивідуально відповідно до Ваших фізіологічних особливостей та стану здоров’я. Фахівці Центру Здорової Спини і суглобів лікаря Жуковського не лише успішно лікують низку захворювань суглобів та хребта, але і допомагають розробити для кожного пацієнта індивідуальну програму занять і навчать виконувати тренувальний комплекс правильно – адже саме правильне виконання вправ дозволить отримати максимальний ефект. Проте ключовим є бажання і готовність самого пацієнта назавжди розпрощатися із захворюваннями хребта, адже тренування повинні стати невід’ємною частиною Вашого життя. Тому радимо Вам налаштуватись на спільну наполегливу працю, і тоді фахівці нашого Центру допоможуть Вам якнайшвидше повернулися до повноцінного активного життя.

Комплекс вправ для спини в нашому Центрі: індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Позбутися від болей в м’язах, мати гарну поставу і навіть поліпшити загальний стан при ряді хвороб хребта – той перелік покращень, які приносить проста зарядка.

Вправи для зміцнення м'язів спини - лікар ЖуковскийВправи для зміцнення м'язів спини - лікар Жуковский

Чому фахівці Центру Здорової Спини і Суглобів – Ваші надійні союзники на шляху до здорового хребта?

  • Після проведення діагностики лікарі нашого Центру підберуть для Вас індивідуальну систему занять, проконсультують щодо їх частоти і необхідної кількості занять.
  • Ви маєте можливість розпочати заняття в нашому Центрі, під керівництвом кваліфікованих фахівців. Вони будуть Вас навчати, як правильно виконувати вправи, щоб надалі Ви могли  продовжити займатися вже вдома самостійно. Це – найкращий спосіб заощадити Ваші гроші і час.
  • Від фахівців нашого Центру Ви отримаєте докладну консультацію та поради щодо домашніх тренувань. Навіть не сумнівайтесь, що після таких докладних пояснень Ви зможете займатися вдома не менш ефективно, ніж в Центрі.

Отже правильно підібраний комплекс вправ, який Ви будете регулярно виконувати, є найлегшим способом профілактики захворювань хребта та підтримання загального тонусу організму. Подбайте про себе – і забудьте назавжди про проблеми зі спиною!

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1