Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Про термо-релаксаційну установку «Релакс»

О термо-релаксационной установке «Релакс» - доктор Жуковский

17.03.2011 Вправи та масаж Comments Off on Про термо-релаксаційну установку «Релакс»

У сучасному світі захворювання хребта набувають масового характеру. Хребцевий остеохондроз, наприклад, становить 48% всіх захворювань нервової системи! На нього припадає переважна кількість днів з випадків непрацездатності. Кожна людина до 30 років один раз на рік потребує корекції хребта, а в 40 років і старше – як мінімум 2 рази на рік. Тому наша термо-релаксаційна установка “Релакс” вже багато років прекрасно справляється з лікуванням патологій хребта, в тому числі остеохондрозу з будь-якими проявами і при різних больових симптомах. Вона призначена для проведення лікувального витягнення хребта і вібраційно-механічного впливу на м’язово-зв’язковий апарат хребта і суглобів за заданою програмою.

Особливість установки полягає в багатокомпонентному одночасному впливі на хребет (витягування, вібромасаж, обігрів, віброкоррекція), в результаті якого досягається унікальний лікувальний ефект за лічені хвилини! За висновком лікарів, правильно розроблені і науково обґрунтовані поєднання різних фізичних факторів високоефективні, представляють велику цінність для лікувальної практики. Такі поєднані методи лікування захворювань хребта стали новим напрямком у вертеброневрологии.

За допомогою термо-релаксаційної установки «Релакс» стало реальним безопераційне лікування міжхребцевих гриж попереково-крижового відділу хребта.

Термо-релаксаційна установка «Релакс»

Як це відбувається?

Шляхом зниження високого междискового тиску, за рахунок збільшення міжхребцевого простору з використанням апаратних методів декомпресії міжхребцевих дисків. Під час процедури на проблемну ділянку хребта здійснюється механічний вплив, що сприяє дозованому розсовуванню двох сполучених хребців на величину А8. При цьому створюється вакуум-ефект всмоктуючий грижовоговипинання. За рахунок дозованого програмного витягнення і роликового вібромасажа хребта вона дозволяє істотно зменшити грижового випинання і успішно усувати болі в попереку і спині, пов’язані з дегенеративно-дистрофічними змінами в хребетних рухових сегментах.

Регулярне лікування на термо-релаксаційної установці «Релакс» сприяє постійній підтримці нормального функціонування хребетних артерій і профілактиці розвитку остеофитів, що призводять до незворотної гіпо-циркуляції по хребетнії артерії і вертебрально-базільярній системі в цілому, що дуже актуально для людей, які перенесли інсульт.

За допомогою цих апаратів більшість пацієнтів можуть повернутися до активного способу життя, здавалося, загубленої ними назавжди!

Подивіться відео як працює установка

Будьте здорові!

P.S. Якщо Ви дочитали до кінця, то спеціально для Вас ми пропонуємо записатися на безкоштовний сеанс масажу на автоматизованій термо-релаксаційної установці «Релакс» для зняття «офісної» втоми хребта, а також навчитися комплексу лікувальної фізкультури для шийного відділу хребта, який проводиться на робочому місці.

Запишіться на консультацію тут і зараз!

 

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1