Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Лікувальна та профілактична фізкультура для спини

Лечебная и профилактическая физкультура для спины

08.04.2015 Вправи та масаж Comments Off on Лікувальна та профілактична фізкультура для спини

Позитивний результат в лікуванні будь-якого захворювання спини вимагає цілковитої готовності  пацієнта виконувати рекомендації і призначення лікаря, а тим більше, коли мова йде про лікування захворювань спини або хребта.

Сайт Центру Здорової Спини likar-ortoped.com.ua пропонує своїм відвідувачам почати або підтримувати здоров’я своєї спини на належному рівні завдяки спеціальним фізичним навантаженням і вправам.

Нижче представлений комплекс вправ для спини, який можу слугувати як профілактикою, так і частиною правильного комплексного лікування захворювання спини, такого як сколіоз, остеохондроз та ін. В нашому Центрі Ви виконуєте вправи для зміцнення м’язів спини під наглядом лікаря, що допоможе Вам навчитися виконувати вправи правильно без шкоди для власного здоров’я.

Вибираємо правильний підхід

Відсутність фізичної активності в житті людей спричиняє безліч проблем зі спиною. Лікування в нашому Центрі включає в себе цілий комплекс заходів, серед яких обов’язково присутній і комплекс вправ для спини.

Слід врахувати деякі важливі правила, перш ніж виконувати вправи вдома:

  • Тренування обов’язково повинне починатися з розминки;

  • Виконуючи вправи вперше не можна докладати різких зусиль;

  • Навантаження, яке Ви на себе берете повинне відповідати Вашим можливостям, інакше, Ви тільки нашкодите.

5 вправ на кожен день

  1. Ляжте обличчям у підлогу. Ноги на ширині плечей, а руки повинні бути розташовані під грудьми. Спираючись на руки і пальці ніг, вигніть хребет дугою вгору, після чого, залишаючись на витягнутих руках, плавно опускайте таз вниз і відкиньте голову назад. Повторювати таку вправу рекомендується спочатку 2 рази, поступово підвищуючи кількість до 12-ти разів. Дана вправа позбавить Вас від головних болів, проблем із засвоєнням їжі і зніме напругу з очей.

  2. Початкове положення як і в першій вправі. Піднявши таз і вигнувши спину, починайте плавно повертати таз вправо, при цьому опускаючи правий бік максимально низько, потім в інший бік. Розтягуючи таким чином хребет, Ви покращуєте роботу багатьох органів Вашого організму і уникаєте багатьох захворювань.

  3. Для того, щоб зняти напругу з хребта після попередніх вправ і зміцнити м’язи хребта, сядьте на підлогу і упріться руками позаду спини. Ногами упріться в підлогу поперед себе, тепер в прискореному темпі піднімайте і опускайте таз.

  4. Лежачи на спині, підігніть ноги до грудей і обхопіть їх руками. Спробуйте відштовхнутися ногами, але не відпускайте рук. Протримаєтеся в такому положенні не менше трьох секунд. Ця вправа відмінно допомагає для розтягування хребта і зміцнення глибоких м’язів живота.

  5. Ходіння рачки завершує даний комплекс. Нагніться і станьте на випрямлені руки і ноги. Почніть таким чином обходити приміщення, в якому Ви займаєтеся, при цьому, не забувайте про те, що руки і ноги повинні залишатися прямими. Дана вправа допоможе ще краще витягнути хребет і повернути диски хребта на свої місця.

Цей простий комплекс вправ, який нам відомий ще зі школи, допоможе підтримувати форму, за умови його регулярного виконання! Саме тому ми рекомендуємо пройти курс занять для зміцнення м’язів хребта, під керівництвом досвідчених лікарів, а далі продовжувати підтримувати форму самостійно.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1