Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Витягування хребта

Сухое вытяжение позвоночника

Більшість людей звикли самі не помічати, як зневажають своїм здоров’ям. Коли починається біль, то мало хто поспішає до лікаря, більшість відвідують аптеку та притуплюють біль знеболюючими. Як результат, хвороба спокійно розвивається і руйнує тканини організму, унеможливлюючи швидке одужання. Та завдяки талантам лікарів та консервативним методикам навіть запущені хвороби можна усунути. Витягування хребта займає гідну позицію серед безопераційних методик.

Цікаво, що така процедура відома ще з давніх часів. Адже навіть стародавні китайці розуміли, що якщо проблеми спини не лікувати, то с часом крім викривлень проявиться погіршення функціонування внутрішніх органів.

Лікування хребта витягуванням полягає в розтягуванні м’яких тканин хребта, за рахунок чого зменшується міжхребцевий тиск. Саме завдяки цьому така проста процедура дозволяє вирішити безліч проблем: зменшити міжхребцеву грижу, ліквідувати запалення та забезпечити правильне положення хребта, звільнити затиснені нервові кінці. До речі, багато хто вважає, що витягування хребта – небезпечна процедура, але це лише стереотип. Дана методика може бути небезпечною лише в тому випадку, якщо її проводить непрофесіонал.

Витягування хребта в Києві можливо провести максимально безпечно

Центр Здорової Спини та Суглобів може допомогти розвіяти всі стереотипи про витягування хребта. Витягування хребта в Києві можна провести в безлічі різноманітних медичних закладів, але саме наш може пишатись найкращими і найдосвідченішими фахівцями. Саме вони впевнено можуть стверджувати, що знають яку силу та в які точки спини потрібно прикласти, щоб принести хребту лише користь. Крім того, для максимальної безпеки своїх пацієнтів, в нашому Центрі практикують витягування хребта лише під власною вагою пацієнта, таким чином процедура не може принести шкоди.

Дуже часто ви можете почути, що якщо виникли проблеми зі спиною, то варто зробити операцію – це швидке вирішення всіх проблем. Дійсно, в цьому є певний сенс, але подібна процедура завжди пов’язана з ризиком, і доволі великим. Тому на сьогоднішній день, не зважаючи на таланти хірургії, оперативне втручання залишається крайньою мірою. Так, якщо говорити про лікування остеохондрозу, то операцію роблять лише в 0,3% випадках. Але це не означає, що всім іншим не вдалось допомогти, навіть навпаки. Всі хворі, які вчасно звернулись до професіоналів консервативної терапії, можуть повернути собі здоров’я спини, для цього достатньо знайти досвідченого лікаря і бути готовим прислухатись до всіх рекомендацій.  

Неважливо який саме відділ спини вас турбує, та з чим пов’язаний цей дискомфорт – важливо довіритись досвідченому спеціалісту. Саме такі працюють в нашому Центрі та готові взятись навіть за самі складні випадки, коли необхідно провести витягування шийного відділу хребта. Всього 10-15 сеансів в стінах нашого закладу подарують вам втрачену свободу рухів та зупинять біль.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1