Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Мануальна терапія хребта

Мануальная терапия - доктор Жуковский

Неважливо як її назвати (хіропрактика, костоправство), але мануальна терапія була і залишається ефективною процедурою, направленою на лікування проблем спини та суглобів. Ця процедура, на відміну від звичайного масажу, дозволяє впливати на тверді та м’які тканини організму: на окремі хребці, м’язи, на цілі відділи хребта, нервові закінчення та кровоносні судини. Такий комплексний підхід гарантує успіх в лікуванні численних захворювань спини, але потребує тривалої підготовки від лікаря.  

Мануальна терапія хребта дозволяє вирішити наступні проблеми: остеохондроз, міжхребцева грижа, сколіоз та різні порушення осанки, патології спини та защемлення нервового корінця. Ця процедура укріплює корсет м’язів, дає можливість повертати хребту коректне положення, покращує рухливість міжхребцевих суглобів та ліквідує зміщення хребців. Але, звичайно ж, вона не є панацеєю, тому ефективна лише в розумному поєднанні з іншими методиками консервативного лікування.

Окрім мануальної терапії, наш Центр дає можливість провести різні види масажів, гімнастичні вправи, витягування хребта, фізіотерапію та релаксаційні процедури. Розумне чергування їх з хіропрактикою дає можливість вирішити практично всі проблеми спини, при умові вчасного звернення хворого до медичного закладу.

Найкращі центри, що практикують таку процедуру, як мануальна терапія в Києві

Якщо вас цікавить мануальна терапія в Києві, то вам пощастило. В нашій столиці безліч лікувальних установ, серед них і Центр Здорової Спини та Суглобів.

Самі мінімальні відхилення в положенні хребта з часом викликають зміни в внутрішніх органах людини. Хребет – основа всього, тому коли у нього починаються проблеми, вони впливають на весь організм: порушується функціонування нервової та серцево-судинної системи, турбують головні болі, постійні болі в спині та кінцівках, запаморочення, псується сон та погіршується загальне самопочуття. Саме мануальна терапія спини в комплексі з іншими процедурами може зупини всі ці неприємності, та зробити головне – вирішити проблему. Та схему лікування мають розробляти лише професіонали, які попередньо проведуть ретельну діагностику, і зможуть забезпечити безпечність та якість наданого лікування.

Лікування мануальною терапію пропонує чимало лікарів, але перед тим як довіритись одному, варто приділити трохи часу та дізнатись про його досвід роботи. Річ в тім, що це серйозна процедура, що має численні протипоказання (онкологія, проблеми серцево-судинної та нервової системи, гострі інфекційні захворювання, травми спини та хребта) та вимагає від лікаря максимальної сконцентрованості. Професійні лікарі ніколи не допустять помилки та не підсилять біль, перед тим як проводити процедуру, вони дізнаються які саме ділянки потребують стимуляції,  а які навпаки – релаксації.

Ціни на мануальну терапію можуть суттєво відрізнятись в різних клініках, але наш Центр пишається своєю доступною та адекватною ціновою політикою, що ніяк не впливає на якість наданих послуг.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1