Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Масаж при сколіозі

Як ви зараз сидите? Чи рівна ваша спина, правильно падає світло? Ви точно не сутулитесь? Ви не виставляєте вперед одне плече? Якщо хоча б на одне питання відповідь негативна, то ця стаття для вас. На сьогоднішній день консервативне лікування надає безліч ефективних методик, масаж при сколіозі – одна із основних.

Такий масаж має набагато більше нюансів та протипоказань, чим звичайний, тому його має проводити лише досвідчений спеціаліст. До нюансів відноситься те, що лише лікар може визначити які саме м’язи потрібно привести в тонус, а які навпаки – розслабити. Якщо ж робити масаж без подібної вибірковості, то можна підсилити біль. Серед протипоказань варто відмітити: захворювання шкіри та крові, а також механічні пошкодження шкірного покриву, проблеми нервової системи, хвороби серця та проблеми венеричного характеру, запалення лімфатичних вузлів та судин.

Масаж спини при сколіозі повинен підбиратись індивідуально, з оглядом на перебіг захворювання та особливості хворого. Користь від вірно підібраного масажу складно не помітити. Він дає можливість заспокоїти нервову систему, прискорити кровообіг та рух лімфи в організмі, робить суглоби більш еластичними, що покращує їх амортизаційні функцій, покращує стан шкіри та налагоджує обмін речовин. Також масаж підсилює корсет із м’язів, який буде підтримувати вашу спину в правильному положенні.

Сколіоз не так просто вилікувати, окрім консервативних методик, може знадобитись дієта та прийом медикаментозних препаратів. Лікувальний масаж при сколіозі, на жаль, не панацея, самостійно він може все виправити лише на початкових стадіях захворювання, в подальшому він ефективний в розумній комбінації з іншими процедурами. При цьому ця процедура стосується не лише спини, при необхідності, маніпуляції проводять також з м’язами ніг, сідниць, шиї, живота та грудей. Такий загальний підхід допомагає випрацювати у людини новий стереотип рухів, що є важливою складовою лікування.

Викривлення хребта – це не лише порушення в опорно-руховому апараті, це зміна правильного положення внутрішніх органів, що впливає на їх функціональність. Найбільше всього від цього страждає серцево-судинна система, але без жертв не обійдеться і в дихальній. Не завжди причиною виникнення сколіозу являється недбале відношення до своєї постави. Інколи причиною стає перенесене захворювання (рахіт, параліч, поліомієліт), травма або ж сильний опік, також зустрічаються випадки вродженого сколіозу.

Центр Здорової Спини та Суглобів готовий запропонувати допомогу будь-якому хворому, окрім найменших – дітей віком до п’яти років. В стінах нашого Центра вас чекає індивідуальний супровід, досвідчені лікарі та сучасне обладнання. Для кожного пацієнта програма підбирається індивідуально, навіть процедура масажу здійснюється лише після комплексної діагностики. Як правило, спочатку проводиться інтенсивний масаж для стимулювання організму, а далі, з огляду на стан хворого, процедура стає більш глибокою та індивідуальною. При цьому такі процедури чергуються з релаксаційними, які дають можливість організму відновитись та дарують гарний настрій.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1