Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Лікування сколіозу у дорослих

Лечение сколиоза у взрослых - доктор Жуковский

Зазвичай, лікування сколіозу у дорослих стає дуже складною процедурою, адже хвороба тягнеться ще з дитинства. І якщо спочатку сколіоз приносить лише незначні больові відчуття та дискомфорт, то з часом починає впливати на роботу внутрішніх органів. Так як хребет дорослих набагато твердіший, чим у дітей, то і лікування буде не таким простим та швидким.

Хвороба вражає людей незалежно від статі, але частіше всього до лікаря звертаються жінки віком до 35 років. Пояснюється це тим, що прекрасна половина людства більше переймається своєю зовнішністю та намагається всіма способами досягти ідеалу. А от погана осанка нікого ще не прикрашала. Також впливає те, що жінки в такому віці уже планують вагітність, а запущена форма сколіозу може завадити цьому.

Незважаючи на  складність лікування у дорослих, не варто вагатись – в будь-якому випадку правильну осанку можливо повернути. Але якщо ви занадто довго будете ігнорувати необхідність відвідати лікаря, то консервативні методики стануть недієвими і доведеться відвідувати вже саме хірурга. А доки ви не поспішаєте з лікуванням, то сколіоз буде проявлятись болем, псуванням ходи, асиметрією плечей та лопаток, формуванням горба. Гірше стане і з роботою внутрішніх органів: серцево-судинною та травною системами, репродуктивними органами. На фоні всього цього почне проявлятися схильність до простудних захворювань. 

Варто враховувати, що якщо у вас діагностували сколіоз, лікування у дорослих неможливо провести з допомогою одних лише медикаментозних препаратів. Для того, щоб позбавитись захворювання, якщо ви не бажаєте лягати під ніж, необхідно обрати терапію, яка основується на чергуванні різних консервативних методик (витягування хребта, масаж, мануальна терапія, гімнастичні вправи). Для того, щоб лікування було ефективним, варто поєднувати його з релаксаційними процедурами. Якщо для лікування сколіозу у дорослих в Києві ви оберете наш Центр, то релаксацію можливо буде здійснити за допомогою нашої масажної установки «Релакс».

Серед переваг Центру Здорової Спини та Суглобів варто зазначити: досвідчені лікарі (більше тридцяти років практики), сучасне обладнання, авторські програми лікування. Для наших пацієнтів ми готові підібрати індивідуальну схему терапії, в свою чергу від них ми вимагаємо одного – позитивного настрою. А це важлива складова лікування. Саме від бажання вилікуватись залежить те, чи будуть виконуватись профілактичні рекомендація лікаря: лікувальна гімнастика, ліквідація пагубних звичок, усунення зайвої ваги, якщо вона є.

Протягом всього курсу лікування в нашому Центрі ви отримаєте нашу підтримку та індивідуальний супровід. Навіть після завершення курсу ви можете впевнено розраховувати на постійні консультації та підтримку. Декілька сеансів позбавлять вас болю і дискомфорту від деформації хребта, а повний курс гарантує позитивну динаміку та ліквідацію проблеми. Розпочніть свій шлях до красивої осанки з дзвінка до наших спеціалістів.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1