Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Лікування сколіозу у дітей

Профилактика и лечение детского сколиоза - доктор Жуковский

Лікування сколіозу у дітей потребує постійного контролю, витримки і терпіння батьків. Адже від них залежить навіть більше, чим від лікарів. Батьки мають подбати про комфортне місце для сну дитини, про належне робоче місце, відучити від пагубних звичок (сутулитись, виставляти одне плече вперед, коли сидиш). Також потрібно забезпечити збалансоване харчування та заняття спортом. Дуже часто до лікарів потрапляють підлітки з запущеним станом сколіозу, цього можна було б уникнути – достатньо просто огляду: чи на одному рівні плечі, чи не випирають лопатки.

Дуже важливо змалку привчити дитину до активного відпочинку, спорту. Це забезпечить не тільки здоровий розвиток, але і укріпить м’язи, які в майбутньому послугують корсетом, який підтримає хребет в правильному положенні. І навіть стрімкий ріст не зможе погіршити поставу дитини.

Якщо ви помітили, що хтось з вашої сім’ї почав сутулиться, але бачите що це не впливає на хребет, він досі рівний, все рівно не варто це ігнорувати. Така сутулість в будь-якому випадку буде деформувати хребет та впливати на функціональність внутрішніх органів. Доволі просто позбавитись такої звички, якщо ще не відбулись патологічні зміни. В нашому Центрі є можливість діагностувати найменші зміни в організмі та ліквідувати проблему ще до тих пір, як вона почне вносити руйнівні деформації.

Якщо сколіоз уже явний, то це означає, що на вас чекає не лише терапія, але і перегляд свого повсякденного життя. Адже лікарі можуть гарантувати лише половину успіху, а саме від хворого, а якщо це стосується дитини, то від її батьків, залежить чи будуть ліквідовані всі фактори, які призвели до розвитку захворювання. Звісно, інколи сколіоз виникає внаслідок патологічних змін ще до народження – вроджена форма. Але частіше захворювання набувається з роками.

Лікування сколіозу у дітей краще проводити на ранній стадії захворювання, адже якщо довго затягувати, то консервативні міри можуть стати неефективними і тоді без операції не обійтись. Але доки викривлення не стало катастрофічним, поспішайте до медичних закладів, які спеціалізуються на лікуванні спини.

Якщо ви звернетесь за терапією до нашого Центру, то гарантовано отримаєте якісне лікування. Вам можуть бути запропоновані наступні процедури: лікувальна гімнастика, мануальна терапія, витягування хребта, лікувальний масаж, тонізуючі та релаксаційні процедури, носіння корсетів та корсажів для підтримки хребта. Окремо кожна методика не принесе бажаного результату, а ось поєднання  їх в одну схему – ефективна практика сьогодення.

Лікування сколіозу у дітей в Києві – доступна послуга, адже наша столиця багата на клініки та спеціалістів. В даному випадку шукати компроміс між якістю і ціною не дуже розумно, адже економія на здоров’ї – кредит з дуже великими відсотками, який доведеться повертати в майбутньому. Але наш Центр з розумінням відноситься до пацієнтів, тому крім допомоги професіоналів, вас порадує лояльна цінова політика.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1