Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Лікування сколіозу

Виды сколиоза: правосторонний, левосторонний и S-образный

Доки проблеми не стали причиною сліз болі, або ж жалю за втрачену красу, ми намагаємось їх ігнорувати. І доки ми не зважаємо на сидячий спосіб життя, сутулість, звичку виставляти одне плече, коли сидиш, хребет все більше буде деформуватись. Тому лікування сколіозу доволі актуальна проблема. На жаль, профілактичні процедури, які могли б ліквідувати можливість виникнення хвороб спини, не користуються особливою популярністю.

Помітити, що час звертатись до медичного закладу доволі просто. Сколіоз проявляється порушенням положення плечей і випиранням лопаток – це видимі ознаки навіть незначного викривлення хребта. Але на ранніх стадіях вони можуть бути доволі непомітними, тому звертайте увагу і на такі симптоми, як біль в спині та запаморочення. Якщо ви знаєте про свою звичку сутулитись, то теж не вагайтесь з походом до лікаря. Вчасно визначена проблема може бути вирішена доволі швидко. На жаль, цього не скажеш про запущені форми захворювання. 

Центр Здорової Спини та Суглобів – найкращий заклад для лікування сколіозу в Києві

Лікування сколіозу в Києві можливо провести в нашому медичному закладі. Чим ми вигідно відрізняємось від інших? По-перше, ми віримо в безопераційне лікування та успішно його практикуємо. По-друге, кожний пацієнт для нас унікальний і тому для нього складається нова програма терапії, яка буде включать чергування різних консервативних процедур.

Інколи київські спеціалісти дивують своїм непрофесіоналізмом. Не бачачи явних ознак сколіозу, вони не проводять додаткове обстеження. Хоча звичайний рентгенологічний знімок виявить недуг уже при самих перших його проявах. Також багато хто з них вірить в цілющу силу корсетів. Так, вони ефективні, але лише на ранніх стадіях – в інших випадках така терапія бажаного результату не дасть. Тому якщо вас турбує сколіоз, лікування в Києві краще проводити лише після вивчення всіх варіантів методик лікування, які вам можуть запропонувати. П’ятихвилинної консультації достатньо,щоб зрозуміти наскільки професійний лікар перед вами.

Лікування сколіозу хребта – одна з найпопулярніших послуг в нашому Центрі. Окрім фізичного дискомфорту цей недуг викликає масу моральних проблем, адже псує зовнішність. Погана постава, некрасива осанка – вони дійсно негативно впливають на загальний образ людини.

Якщо вам порадили лікування при сколіозі провести з допомогою операції, то не поспішайте з рішенням. Так, дійсно, це доволі успішна практика на сьогодні, але вона має місце лише при самих гірших розкладах хвороби. Річ в тім, що операція завжди пов’язана з ризиком. Чого не скажеш про професійне консервативне лікування. Всі процедури класичної медицини абсолютно безпечні, якщо їх проводить досвідчений спеціаліст.

Всім, хто перетне поріг нашого Центру, ми пропонуємо тандем досвідчених фахівців та сучасного обладнання. Від своїх пацієнтів ми теж дещо вимагаємо – позитивного настрою та бажання вилікуватись. Адже саме в ваших руках закріплення результату, досягнутого в наших стінах. Лише якщо ви будете слідувати рекомендаціям, не забувати про міри профілактики, позбавлятись від пагубних звичок, то можете бути впевненими, що сколіоз не повернеться.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1