Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Ревматизм суглобів

Ми можемо навіть не здогадуватись що саме стане причиною виникнення такого захворювання, як ревматизм суглобів: ангіна, скарлатина чи тонзиліт, взагалі будь-яка стафілококова інфекція, спадковість, пасивний спосіб життя чи постійні переохолодження. Недуг являється запаленням сполучної тканини, він дуже підступний. Багато хто постійно хворіє, перемерзає, але не страждає від ревматизму, в той час для іншої людини буде достатньо однієї ангіни, щоб страждати від болі в суглобів.

Особливістю хвороби є вікова група ризику – а це діти, саме вони, а не літні люди, зазвичай страждають від ревматизму суглобів. При тому частіше жіночої статі. З огляду на це батьки мають приділяти своїм дітям багато уваги,саме від них залежить те, на якій стадії буде виявлено захворювання. А вчасна діагностика забезпечить швидке лікування. Але всього цього можливо уникнути, якщо приділяти увагу профілактиці: не уникати необхідності лікувати інфекції носоглотки з допомогою антибіотиків, забезпечувати активний відпочинок дитини і мінімум перемерзань.

Болі в суглобах, та їх набряк, швидка стомлюваність, підвищена температура – помічали подібне в себе, або ж дитини? Якщо так, то поспішайте до лікаря. Ревматизм відноситься до сезонних захворювань і може роками перебувати в стані ремісії, коли симптоми цілковито зникають, тому не варто ігнорувати навіть разові його прояви. Тим паче нині багато дорослих звертається до лікарів зі скаргами на запалення сполучної тканини, а їх хвороба тягнеться ще з дитинства.

Лікування ревматизму суглобів

Запущені стадії ревматизму можуть призвести до таких наслідків, які з допомогою медикаментозних препаратів уже не виправити. Щоб уникнути безповоротних змін в організмі, необхідно вчасно звернутись до лікаря та провести діагностику. Саме точний діагноз допоможе лікарю скласти ефективну програму терапії. Лікування ревматизму суглобів зазвичай проходить поетапно.

Спочатку терапія полягає в придушенні стрептококів з допомогою антибактеріальних ліків. Часто на цей час пацієнта відправляють на стаціонарне лікування і приписують постільний режим. Паралельно проводять терапію, направлену на ліквідацію запального процесу. Для підтримки організму рекомендують приймати комплекс вітамінів.

Наступним етапом буде лікування в санаторії, це стане доброю профілактикою майбутніх хвороб. Рекомендується повторяти такий лікувальний відпочинок щонайменше раз на рік.

Заключний етап – кабінет кардіоревматолога , який доведеться відвідувати системно.

Але така схема підходить не для всіх хворих, існує ще і пасивна форма лікування – коли ін’єкції проводять раз на три тижні протягом багатьох років (до п’яти). Звичайно ж, якщо вас турбує ревматизм, не варто боятись лікаря і чекати,а раптом «все пройде саме», не варто боятись і тривалої терапії – вона не завжди обов’язкова.

В нашому Центрі вам підберуть індивідуальну програму лікування, основану на авторських методиках, яка допоможе максимально ефективно і швидко позбутись ревматизму суглобів.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1