Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Ревматизм серця

Ревматизм серця – захворювання, що часто турбує молодих людей. Причини захворювання можна умовно поділити на ті, які залежать від хворого і ті, на які він не міг вплинути. До перших відносяться збудники стрептококової інфекції (основна причина), що залишаються після неправильного лікування ангіни чи фарингіту, постійні переохолодження та малорухливій спосіб життя. До тих причин, на які не впливає хворий, в першу чергу, відноситься спадковість.

Незважаючи на розповсюдженість хвороби, не можна списувати це на її заразність. Якщо не враховувати спадковість, то від людини до людини ревматизм серця не передається. А от стрептококова інфекція навіть дуже заразна – тому приділяйте більше уваги її лікуванню. Саме прийом антибіотиків під час перенесення інфекції в останній час вплинув на зниження випадків захворювань на ревматизм.

Помітити, що уже час йти до лікаря та проводити діагностику, доволі просто. Проаналізуйте свій стан, якщо ви помітили швидку стомлюваність, підвищену температуру, що може переходити в лихоманку, задишку, блідість і різку втрату апетиту, не варто все списувати на застуду чи стрес. А якщо при цьому ж у вас пришвидшене серцебиття, підвищене потовиділення, набрякають та болять суглоби, то сумнів практично немає – вам якнайшвидше потрібно розпочати лікування ревматизму.  Нажаль, інколи хвороба протікає абсолютно без симптомів, тому майте звичку час від часу проходити профілактичні огляди, особливо якщо у вас є спадкова схильність до запалення суглобів. 

Лікування ревматизму серця

Лікування ревматизму серця полягає у вирішенні різних проблем: позбавлення від інфекції та запального процесу в організмі, повернення функціональності серцевому м’язу та серцево-судинній системі загалом. Якщо вчасно не звернутись до лікаря, то можна отримати порок серця та численні неповоротні деформації тканин суглобів. В такому випадку хворому доводиться залишатись на стаціонарному лікуванні в медичному закладі, дотримуватись постільного режиму та сурової дієти.

Для того, щоб не помилитись з вибором спеціаліста, якому ви довірите лікування найдорожчого – вашого серця, необхідно хоча б в загальному вигляді познайомитись з процедурою терапії. Ніяке лікування не розпочнеться до точного встановлення діагнозу, тому в самому початку вас мають відправити до лабораторії. Після підтвердження діагнозу та встановлення характеру захворювання, лікар має назначити медикаментозні препарати – антибіотики та протизапальні засоби. Для підтримки здоров’я пацієнта часто курс доповнюють вітамінами. Далі схема терапії буде залежати від результатів перших кроків та динаміки недуга, і буде індивідуальною в кожному конкретному випадку.

Наш Центр має «на озброєнні» передових українських фахівців, чималий досвід яких дозволив їм створити власті авторські програми лікування. Наш заклад – один з найкращих в Києві, що доведено численними пацієнтами, яким ми змогли допомогти.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1