Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Ревматизм рук

Ревматизм рук – одна з форм запалення сполучних тканин суглобів. Спочатку вражаються великі суглоби руки, але поступово захворювання поширюється і на інші. Це властиво будь-якій формі недуга. Починається все з невеликих больових відчуттів в районі враженого суглоба, які згодом переходять в повну втрату ним рухливості. Доки біль терпима, ми не звертаємо на неї особливої уваги, продовжуємо займатись своїми повсякденними справами, і цим самим ускладнюємо ситуацію. І лише коли біль стає нестерпною, а рухливість рук зникає, хворий починає обирати для себе лікаря.

Варто змінювати свої звички і звертатись до лікаря при перших ознаках захворювання, а це припухлість і ниючий біль суглобів, підвищена температура і слабкість. Вчасна діагностика і комплексна програма лікування забезпечать швидке позбавлення від проявів хвороби. Центр Здорової Спини і Суглобів спеціалізується на лікуванні всіх проявів недугів спини і суглобів. Наші досвідчені фахівці зможуть в індивідуальному порядку розробити програму терапії, яка поверне вам втрачену рухливість і безболісне життя.

Які особливості має ревматизм пальців рук?

Важко не помітити, якщо в вас розпочався ревматизм пальців рук – пальці розпочинають боліти, погіршується їх рухливість. Дуже часто буває так, що зігнути пальці дуже легко, а от щоб розігнути уже необхідно прикласти зусилля. Подібні симптоми доволі сильно ускладнюють життя. І незважаючи на те, що це хвороба молодого покоління, часто дорослі люди з запущеною з дитинства проблемою втрачають свою професійну придатність. Але все можливо виправити, якщо звернутись до фахівця і прикласти певні зусилля. Вам доведеться, як мінімум, змиритись з необхідністю доволі часто робити масаж пальців та здійснювати лікувальну гімнастику. Також лікар визначить для вас медикаментозні препарати, що допоможуть ліквідувати запалення та біль.

Для тих, хто уже страждає від ревматизму існує кілька практичних порад. Вам варто уникати холодної води, адже вона може загострити біль. Також хворим часто радять приймати лікувальні ванни для уражених суглобів (наприклад, грязьові, солоні чи ж лужні). Але будьте обережні і обмежтеся в самолікуванні лише цими правилами, всі інші поради має надавати лікар. Якщо ж ви вирішите власноруч повернути собі здоров’я, то можете значно ускладнити перебіг захворювання.

Як визначити ревматизм суглобів рук?

Крім симптомів хвороби, про які може знати лише хворий, ревматизм суглобів рук має очевидний для сторонніх симптом – ревматоїдні вузлики на шкірі в місці ураженого суглоба. Подібний прояв з’являється не відразу і означає, що скоро людина може втратити рухливість рук.

Не варто затягувати з діагностикою, втрачений час виллється не лише в нестерпну біль, але і стане причиною затяжного лікування.  Незважаючи на стадію захворювання у вас (ви виявили перші симптоми, або ж наявність хвороби очевидна) звернення до нашого Центру забезпечить вам позбавлення від проблеми. Наші спеціалісти гарантують індивідуальний супровід, продуману і ефективну програму терапії та вчасні консультації для кожного свого пацієнта. Розпочати свій шлях до вільних рухів можна зателефонувавши нам уже зараз.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1