Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Ревматизм ніг

Ревматизм ніг не відрізняється від інших форм нічим принципіальним, крім локалізації захворювання. Почнеться все звичайними больовими відчуттями в області крупних суглобів, які чергуються з ремісією, що з часом скорочується. Далі з’являється лихоманка, швидка стомлюваність і важкість в рухах. Кінцевим кроком в прогресуванні ревматизму стане інвалідне крісло. Звичайно всього цього можна уникнути, якщо вчасно звернутись до компетентного лікаря.

Люди тривалий час ігнорують необхідність провести діагностику, адже тривалі на початку хвороби ремісії дають можливість списати всі симптоми на втому, або ж звичайну застуду. Адже ревматизм супроводжується головними болями, підвищеною температурою, навіть лихоманкою. Навіть якщо ви не впевнені, що ваш поганий стан спричинений ревматизмом, не ігноруйте прояви хвороби – пройдіть діагностику і в випадку підтвердження діагнозу  поспішайте в спеціалізований медичний заклад.

Професійне лікування ревматизму ніг

Лікування ревматизму ніг полягає в складанні комплексної програми терапії, яка підбирається індивідуально для кожного пацієнта, в залежності від перебігу хвороби. Дійсно, схема терапії відрізняється в залежності від безлічі факторів, які викликали захворювання та тим, як воно прогресувало, але починається все завжди з одного – лікар намагається ліквідувати наслідки стрептококової інфекції. Для цього пацієнту зазвичай назначають курс пеніцілінотерапії.

Для того, щоб ревматизм був знищений назавжди після курсу лікування необхідно не забувати про превентивні міри, які збережуть від рецидиву. Часто вони включають додаткове санаторне лікування. Але золота основа профілактики – комбінація збалансованої дієти,загартовування і звички не переохолоджуватись. Та перш чим дійти до запобіжних мір, необхідно повноцінно вилікуватись, а це можливо лише за умови комплексного лікування в спеціалізованому медичному закладі. 

Де в Києві вилікувати ревматизм суглобів ніг?

Ураження сполучних тканин це небезпечне захворювання, ревматизм суглобів ніг – одна із його форм. Але недуг на ній не зупиниться і якщо спочатку страждають лише суглоби ніг, то з часом вражаються всі сполучні тканини тіла. При цьому причини виникнення настільки буденні, що недивно чому ревматизм настільки розповсюджений: перенесена стрептококова інфекція, спадковість, ускладнює все малорухливий спосіб життя та постійні переохолодження.

Центр Здорової Спини та Суглобів надає допомогу всім, кому доводиться страждати від симптомів ревматизму. Наші досвідчені лікарі спеціалізуються на роботі с будь-якими групами пацієнтів, окрім малюків до п’яти років. Це важливо, адже від ревматизму страждають найчастіше діти 7-15 років. Незважаючи на складність лікування, його можливо здійснити за допомогою комплексної терапії, що складається з консервативних методик. Головне пам’ятати, що чим швидше ви звернетесь до лікаря, тим ефективнішим буде лікування. Тому батьки мають клопотатись про вчасну діагностику.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1