Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Ревматизм

Про ревматизм говорять багато, і більшість слів являються всього лише наслідком стереотипів. Так, вважається, що дане захворювання турбує лише літніх людей. Насправді ж все інакше, ревматизм – запальний процес в міжсуглобовій тканині, який виникає у підлітків 7-15 років. 

Збудником захворювання виступає стрептококова інфекція. Ангіна, тонзиліт, фарингіт – такі знайомі нам хвороби, і саме вони можуть викликати ревматизм. Тому варто дуже уважно віднестись до лікування інфекцій, краще не ігнорувати необхідність приймати антибіотики, адже саме вони можуть зберегти вас від пагубних наслідків.

На виникнення ревматизму також впливає спадковість. Симптоми захворювання можуть проявлятись по-різному, деякі з них очевидні, але більшість можна віднести до інших хвороб. До ознак, що вже час звернутись в медичний заклад і провести лікування ревматизму відносяться:

  • сонливість, швидка стомлюваність і загальна слабкість;
  • підвищена температура, яка може переходити в лихоманку;
  • тягнуча біль в області серця, може викликати задишку, підвищується швидкість серцебиття;
  • підвищена температура в районі суглоба, він стає припухлим;
  • болі при роботі суглоба, обмежується його рухливість;
  • спочатку симетрично вражаються великі суглоби, з часом ревматизм прогресує і поширюється на всі сполучні тканини суглобів.

Так як хвороба вражає дітей, то дорослі, які звертаються до лікарів, мають проблему, що тягнеться з дитинства. Лікування при ревматизмі необхідно провести в профільному закладі, де зможуть гарантувати комплексну діагностику і ефективну терапію.

Лікування ревматизму

Ваша дитина перенесла стрептококову інфекцію та з’явились перші симптоми? Поспішайте до лікаря. А якщо ви знаєте, що є генетична схильність, то діагностику потрібно провести навіть якщо ознак проблем с суглобами ще немає. Адже непомітний розвиток хвороби може значно ускладнити її лікування.

Не потрібно хвилюватись, лікування від ревматизму проводять успішно, особливо за умови вчасного звернення до клініки. Терапія забезпечить ліквідацію змін в організмі та нарешті позбавить вас від болі.

При лікуванні ревматизму віддають перевагу консервативним методикам, саме на них спеціалізується наш Центр. Наш персонал – лікарі з  тридцятирічним досвідом роботи, які уже сотні разів зіштовхувались з різними формами захворювань суглобів і чудово знають як лікувати ревматизм. Спеціально для своїх пацієнтів вони розробили авторські методики лікування і в індивідуальному порядку для кожного хворого складають схему терапії. В першу чергу лікарі усунуть запальний процес і пригнітять збудник – стрептококову інфекцію. Терапія буде включати і медикаментозне лікування.

Варто звертати увагу на те, що важкість лікування буде залежати від форми і ступеню запущеності захворювання. Тому саме від швидкості звернення до лікаря залежить об’єм зусиль, які доведеться прикласти для ліквідації недуга. В нашому Центрі відкритий прийом для всіх груп пацієнтів, крім малюків до п’яти років.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1