Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Поперековий остеохондроз

Поперековий остеохондроз – захворювання, що вражає хрящову тканину суглоба. Міжхребцеві диски стають тоншими та не можуть виконувати свою основну функцію – амортизацію при ходьбі та виконанні інших рухів. Саме через це виникає біль у спині. Найчастіше подібне захворювання виникає в тих, хто веде малоактивний спосіб життя та проводить багато часу в сидячому положенні.

Чому виникає остеохондроз поперекового відділу хребта?

Остеохондроз поперекового відділу хребта виникає тоді, коли ми неправильно розподіляємо вагу на хребет при виконанні певних фізичних вправ чи щоденних справ. Найчастіше таке буває при різкій зміні активності, тобто, наприклад, сидяча робота в офісі, а одразу після неї – важкі вправи у спортивному залі без правильної розминки, а також підняття непосильно тяжких речей.

Не варто також виключати інші причини, такі як травми, падіння, неправильна постава, інфекційні захворювання, вроджені дефекти хребта. Одним зі спускових важелів може бути також переохолодження. Але саме постійна мала рухова активність найчастіше провокує виникнення такої хвороби, як остеохондроз поперековий.

Головним симптомом такого захворювання як остеохондроз поперекового відділу є біль. При тому неважливо якого саме характеру цей біль (різкий, ниючий, раптовий) – вони всі можуть свідчити про виникнення даного недугу. Локалізація болю також має загальний характер: він виникає не тільки в спині, може поширитись і на ноги з сідницями. При остеохондрозі також трапляється постійне напруження м’язів, що не покращує загальне самопочуття хворого.

У будь-якому випадку, вчасна діагностика є головний кроком у подальшому лікуванні.

Лікування остеохондрозу поперекового відділу

Остеохондроз має декілька стадій розвитку. При перших невиражених болях в спині ви можете навіть не збагнути, що це може перерости в таке серйозне захворювання. Тому, лікування остеохондрозу поперекового відділу є дуже відповідальною справою, яку краще почати на ранніх стадіях, ніж коли він потягне за собою інші ускладнення, включаючи і непоправні деформації хребта.

Для того, щоб розпочати лікування поперекового остеохондрозу, потрібно попередньо зробити діагностику та виявити всі нюанси саме вашого індивідуального випадку. Щоб провести кваліфіковану діагностику, потрібно звернутися до досвідченого спеціаліста. Та ні в якому разі не варто займатись самолікуванням чи застосовувати методи народної медицини. В той же час, при проведенні своєчасної діагностики, ви можете провести лікування остеохондрозу поперекового відділу хребта без проведення операції.

Першим кроком лікування стане проведення МРТ та КТ, і вже на основі отриманих результатів лікарі зможуть призначати індивідуальний графік лікувальних процедур. В нашому Центрі ви отримуєте повну підтримку медичного персоналу, кваліфіковані поради та настанови щодо підтримання здоров’я спини.

Безопераційне лікування остеохондрозу поперекового – це поєднання гірудотерапії з медикаментозними прийомами. Особливе місце при проведенні терапії займають масаж та мануальна терапія.

Наш Центр пропонує комплексний підхід до лікування даного захворювання, унікальний підбір досвідчених спеціалістів, яким ви можете повністю і без перестороги довірити здоров’я вашої спини.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1