Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Остеохондроз колінного суглоба

Колінний суглоб – це суглоб, на який припадає більша частина статичних та динамічних навантажень. Через що нерідко виникає така хвороба, як остеохондроз колінного суглоба.

Це захворювання поширене не тільки серед людей похилого віку, а й серед молоді. Щоб попередити виникнення остеохондрозу колінного суглобу, необхідно визначити причини його виникнення. Насамперед він виникає  при: перенесенні великої ваги, малорухливому способі життя, травмі коліна, порушенні обмінних процесів в організмі, тощо.

Перші симптоми, що служать сигналом для виявлення хвороби:

 • біль при рухах в суглобі коліна;
 • хрускіт у суглобах;
 • кульгавість;
 • набряк суглоба;
 • больові відчуття при натисканні на суглоб.

Виділяють три основні ступені захворювання колінного суглоба:

 • відчуття дискомфорту у суглобі;
 • слабкість м’язів через початок руйнування хряща;
 • різкі, сильні болі у суглобах, відбувається руйнування, деформація суглоба.

За місцем ураження хвороба має такі три форми:

 • хвороба Кенінга – руйнування хрящів;
 • хвороба Ларсена-Юхангссона – пошкодження поверхні коліна (наколінника);
 • хвороба Осгуда-Шляттера – руйнування, деформація великогомілкової кістки.

Ці симптоми та форми допоможуть вчасно виявити остеохондроз ніг. При перших же проявах захворювання не вагайтесь та поспішайте до лікаря.

Лікування остеохондрозу колінного суглоба

Лікування остеохондрозу колінного суглоба залежить від ступеня тяжкості захворювання. Під час лікування проводять фізіотерапевтичні процедури, масаж, лікувальну фізкультуру та застосовують медикаменти. У  більш тяжких випадках звертаються за допомогою до хірурга. Це, як правило, при хворобі Кенінга.

Лікування  колінного суглоба без операцій застосовується для всіх, кому пощастило вчасно діагностувати проблему. При цьому режим активності не змінюється, постільний режим не обов’язковий, а зменшення навантаження на хворе місце інколи досягається за допомогою милиць. Тільки своєчасне лікування здолає остеохондроз ніг, попередить ускладнення хвороби, збереже здоров’я, та поверне вам рівну ходу.

Якщо хворого турбує нестерпний біль у місці пошкодженого суглоба, то йому назначають знеболювальні препарати. Лише у випадку, коли всі вищезазначені методи не допомагають, призначають операцію.

Остеохондроз ноги – це неприємне, болісне захворювання. Проте, при вчасному зверненні за допомогою, лікування протікає швидко та успішно. Також ви самостійно можете попередити виникнення  чи подальший розвиток та ускладнення недуга. Варто зменшити навантаження на пошкоджену ділянку кінцівки та змінити спосіб життя. Для профілактики остеохондрозу слід систематично виконувати лікувально-профілактичні вправи та масажі. Всі ці заходи попередять виникнення хвороби, або допоможуть полегшити її протікання та прискорити одужання.

Спеціалісти нашого Центру готові прийти на допомогу всім, кого турбує біль в суглобах. Ми практикуємо безопераційне та комплексне лікування, яке допомогло уже сотням пацієнтів.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1