Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Остеохондроз хребта

Остеохондроз хребта – це захворювання, що спричинене пошкодженням внутрішніх хрящових поверхонь суглобів хребта. Між сегментами хребетного стовпа знаходяться диски, що у процесі ходіння та інших дій, що навантажують хребет, зношуються. Таким чином відстань між хребцями зменшується, що викликає больові відчуття.

Остеохондроз – дуже поширена хвороба і може виникнути у будь-кого. Найчастіше у людей, чий хребет перебуває у постійному перевантаженні при підйомі і нахилах, або навпаки, при малорухливому способі життя. Курс лікування необхідно розпочати якомога раніше. В цьому випадку ви попередите подальше ускладнення і розвиток хвороби.

Головним симптомом при остеохондрозі є різкий гострий біль, що посилюється при найменшому русі у пошкодженому сегменті хребта. Остеохондроз хребта може виникати не тільки у процесі природного старіння. З цією проблемою можуть зіштовхнутися і молоді люди.

Існує декілька основних причин розвитку остеохондрозу хребта:

  • спадковість;
  • природне старіння;
  • неправильний спосіб життя;
  • аномалії розвитку.

Якщо ваші батьки хворіли на остеохондроз, це не є гарантом того,що ви неодмінно захворієте. Але слід більш ретельно слідкувати за своїм здоров’ям, через можливе успадкування особливостей хрящової тканини.

На сьогоднішній день це дуже поширена хвороба. Адже більшість людей має роботу, під час якої вони перебувають у сидячому, часто неправильному, положенні. Тоді як на хребет при цьому припадає чимале навантаження. Також люди нехтують заняттям спортом та ранковою зарядкою, яка є невід’ємною  складовою профілактики проблем спини. Від остеохондрозу хребта страждає кожна третя людина. На жаль, до лікаря звертається лише половина хворих. Уникнути цієї хвороби можливо. Варто лише позбутися симптомів захворювання, а потім факторів, що спричиняють її розвиток.

Так як більшість щоденних навантажень припадає на наш поперек, варто приділяти особливу увагу цьому відділу та не дати такому захворюванню, як остеохондроз нижнього відділу хребта шансів.

Якщо ви виявили у себе остеохондроз, лікування хребта треба розпочати якомога раніше, аби уникнути подальшого загострення хвороби.

Лікування остеохондрозу хребта

Якщо хвороби уникнути не вдалося, то Центр Здорової Спини та Суглобів має всі необхідні умови для лікування  захворювань спини та кінцівок. Тут для кожного гарантований індивідуальний підхід та своєчасна допомога, що є запорукою успішного лікування. Спеціальна  масажна установка «Релакс» прискорює одужання пацієнтів.

Лікування остеохондрозу  хребта супроводжується фізіотерапією, масажами та лікувальною фізкультурою. Під час загострення хвороби пацієнту показаний спокій в місці ураження хребта, його не можна перенавантажувати.

Операції на хребті проводять лише у випадках значного стиснення спинного мозку. Вони полягають у видаленні грижі між хребцями, якщо виникло таке ускладнення, або в видаленні міжхребцевого диску.

Остеохондроз – неприємне захворювання, яке пов’язане з постійним болем. Тому чим швидше ви почнете лікування, тим швидше повернетесь до нормального та активного способу життя. Швидке одужання вам гарантовано при умові звернення в наш Центр.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1