Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Масаж при остеохондрозі

Остеохондроз – досить поширене у сучасному світі захворювання. Це пов’язано, в загальному, з тим, що більшість населення проживає у місті та веде малорухливий спосіб життя в умовах постійного стресу та шкідливих звичок. Як і в випадку будь-якої іншої хвороби, при ігноруванні остеохондрозу він може призводити до ускладнень та більш серйозних, часто невиліковних без операції, захворювань (як от запущена міжхребцева грижа). Наш Центр вважає, що високоефективною методикою є масаж при остеохондрозі, він одночасно знімає біль і діє на корінь самої проблеми. Тому не варто ставити на собі хрест, якщо ви відчули болі в спині. Майже для будь-якої хвороби можна знайти метод лікування.

Нині, високий відсоток населення хворіє на остеохондроз, і це недобре впливає на їх життя, адже болі та дискомфорт при русі – це не те, чого прагне сучасна людина. Наш Центр пропонує масаж при остеохондрозі шиї, він допоможе зняти напруження та біль, а також він є частиною комплексного безопераційного лікування. Часто це справжня панацея для людей з хронічним головним болем.

Масаж при шийному остеохондрозі

Масаж при шийному остеохондрозі це один із ефективних методів лікування та покращення загального стану хворого. Щоб масаж при остеохондрозі шийного відділу приніс максимальну користь, потрібно розпочати боротьбу з хворобою якомога раніше, не затягуючи похід до лікаря.

Найперший кроком при проведенні лікування є позбавлення від болю медикаментозними препаратами, далі ж потрібно застосувати масаж при остеохондрозі шийного відділу хребта, який знімає напругу з м’язів та покращує кровообіг.

Масаж при грудному остеохондрозі

Масаж при грудному остеохондрозі включає в себе різні методики взаємодії з м’язами спини для підвищення їх тонусу. Його застосування для лікування остеохондрозу є виправданою ідеєю, він позитивно впливає не тільки на саму хворобу, а й на організм в цілому.

Взагалі, масаж при остеохондрозі грудного відділу хребта – це не лише додаткова терапія, це невід’ємна складова лікування. Важливо також розуміти, що самолікування при цій, та будь-якій іншій хворобі – неприпустимі дії, лише кваліфікований лікар може поставити точний діагноз та проводити лікувальні процедури.

Масаж при остеохондрозі хребта

При виникненні остеохондрозу у хворого спостерігається не тільки зменшення спино-мозкової рідини і випадіння хребця, що супроводжується нестерпним болем, а також зменшення тонусу м’язів та порушення їх цілісної структури. Так як масаж при остеохондрозі хребта впливає саме на цей аспект, то його застосування при лікуванні має очевидний плюс. Якщо ж довго ігнорувати дану проблему, то подальші зміни можуть призвести до непоправних наслідків.

Остеохондроз поперекового відділу хребта – один з найпоширеніших підвидів даного захворювання. Масаж при остеохондрозі поперекового відділу зменшує біль та сприяє покращенню міжклітинного обміну, що позитивно впливає на загальний стан пацієнта.

Наш Центр пропонує масаж при поперековому остеохондрозі як складову загального курсу лікування. Наші кваліфіковані та досвідчені спеціалісти знайдуть підхід до кожного пацієнта та допоможуть вирішити будь-яку проблему спини.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1