Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Лікування хребта

Лечение позвоночника в Киеве - доктор Жуковский

Наше життя неможливо собі уявити без рухів. А хребет – осново опорно-рухового апарату. Щоденно ми підштовхуємо себе до нових проблем зі спиною: сидяча робота і відпочинок, нераціональні навантаження, стреси, незбалансоване харчування. Лікування хребта сьогодні проводять в численних медичних закладах, тому варто більше детально ознайомитись з можливими методиками терапії.

При перших же проявах болі в спині, варто звертатись до лікаря. Звичайний огляд допоможе швидко встановити чи є необхідність проводить діагностику і подальше лікування.

Серед консервативних методик лікування варто відмітити гімнастичні вправи, фізіотерапію. Це ефективно практично при всіх захворюваннях спини, адже дозволяє укріплювати корсет м’язів, який буде підтримувати хребет в правильному положенні та покращить живлення міжхребцевих дисків.

Лікування травм хребта часто передбачує проведення дуже складної процедури – витягування. Дана процедура дуже ефективна при грижах, дозволяє коректувати розташування хребців, ліквідувати їх зміщення.

Лікування захворювань хребта з допомогою мануальної терапії дозволяє позбавитись остеохондрозу, гриж та багатьох інших пошкоджень.  Дана процедура набагато результативніша за масаж. Але і масажні процедури – невід’ємна частина лікування захворювань спини.

Лікування хребта в Києві

Лікування хребта в Києві можливо провести в самих різних закладах. Серед них можна знайти навіть центри нетрадиційного лікування, але краще не експериментувати та віддати перевагу профільним закладам.

Центр Здорової Спини та Суглобів – один з найкращих українських центрів, спеціалізованих на вирішеннях проблем спини. Ми проводимо лікування хребта без операцій, адже вважаємо, що оперативне втручання – крайня міра.  Консервативному лікуванню піддаються всі проблеми: остеохондроз, сколіоз, міжхребцева грижа, затиснуті нервові закінчення, травми спини та больові синдроми іншого характеру.

Десятки років практики і сотні пацієнтів довели, що ефективне лиш те лікування, яке було підібрано пацієнтам індивідуально. При тому наші спеціалісти можуть пишатись своїми авторськими методиками терапії.

Люди, яких цікавить лікування викривлення хребта, навіть жінки з болями в спині після пологів, звертаються в наш Центр і знаходять тут допомогу. Адже ми не лише можемо надати багате різноманіття консервативних процедур, але і згрупувати їх в результативну програму. Таланти наших лікарів доповнює сучасне обладнання.

Всього декілька сеансів достатньо, щоб ліквідувати біль, а повний курс (зазвичай 10-15 сеансів) дозволяє повністю усунути проблему. В нашому Центрі беруться і за самі складні випадки, коли лікування потребує подвійної уваги і максимальної сконцентрованості від лікарів: лікування шийного відділу хребта та робота з дітьми. В свою чергу від своїх пацієнтів ми просимо лише одного – позитивного настрою та готовності виконувати поради спеціалістів.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1