Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Лікування грижі поперекового відділу хребта

Більшість проблем зі спиною виникають в зв’язку з однією причиною – погіршення живлення тканин організму. А от причини такого погіршення обмінних процесів різні: пасивний спосіб життя, погане харчування, куріння, травми, надмірні навантаження, спадковість. Переважна більшість щоденних навантажень припадає на нижню частину спини, тому не дивно, що лікування грижі поперекового відділу хребта – те, з чим так звикли зустрічатись лікарі. Люди віком від тридцяти років найбільш часто зустрічаються з розривом міжхребцевого диску, в 90% випадках ця проблема виникає саме в поперековому відділі.

Міжхребцева грижа попереково-крижового відділу дуже швидко дає про себе знати нестерпними болями в попереку, які можуть відчуватись навіть в сідницях. При цьому дуже часто затікають пальці ніг. При цих симптомах потрібно поспішати до лікаря, лише своєчасна діагностика допоможе уникнути численних неприємних наслідків. Зазвичай для того, щоб встановити діагноз, необхідно провести МРТ. Для зручності своїх пацієнтів наш Центр співпрацює з найкращими київськими медичними лабораторіями, тому проблем з проведенням аналізів не буде. Точна діагностика дає можливість абсолютно точно визначити положення грижі та її розмір, а це необхідно для того, щоб провести ефективне лікування.

Грижа крижово-поперекового відділу хребта потребує продуманого лікування і медикаментозних препаратів буде для цього замало. І доки люди, намагаючись ліквідувати біль, стають постійними клієнтами аптек та пригоршнями приймають обезболюючі, хвороба прогресує. Для того, щоб виправити проблему, необхідно застосувати цілий комплекс консервативних процедур, серед яких масаж, мануальна терапія, гімнастичні та фізіотерапевтичні процедури. Всі вони дадуть змогу зміцнити корсет м’язів та не лише вилікувати існуючий недуг, але і забезпечити відсутність рецидивів в майбутньому.

Міжхребцева грижа поперекового відділу хребта – небезпечний діагноз. Якщо вчасно не виявити захворювання та не провести належне лікування, то без втручання хірурга не обійтись. Але варто розуміти, що оперативне втручання – крайня міра. І перед тим, як лягти під ніж хірурга, необхідно прикласти всі зусилля, щоб ліквідувати проблему.

Для того, щоб не мати ускладнень в майбутньому, достатньо не забувати про прості профілактичні міри. Найпростіші гімнастичні вправи, правильне і продумане харчування, відсутність ірраціональних навантажень на спину, вчасне лікування різних проблем з опорно-руховим апаратом – цього достатньо, щоб ніколи не зіштовхуватись з грижею.

Для тих, хто завітає в наш Центр, достатньо лише бажання і одужання їм гарантовано. Адже все інше за них готові здійснити лікарі. Повноцінна діагностика, індивідуальна програма терапії по авторським методикам, безперервний супровід кожного пацієнта – все це гарантує швидке одужання. Всього 10-15 сеансів в стінах нашого закладу повернуть вам втрачені складові життя – відсутність болі та рухливість.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1