Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Грижа в грудному відділі хребта

Швидке життя в мегаполісі парадоксальним чином пов’язане з постійним сидячим стилем роботи та відпочинку.  Така поведінка викликає безліч захворювань опорно-рухового апарату. І так, як більшість хворих не поспішає до лікаря, хвороби прогресують до таких форм, які спричиняють безповоротні зміни в організмі. Грижа в грудному відділі хребта – порівняно рідкісна форма проблеми, пояснюється це анатомічними властивостями даного відділу. Грудні хребці мають невисоку рухливість, на них припадає значно менше навантажень, чим на інші. 

Парадоксально, але коли хворий вирішує різко виправити своє положення і іде до тренажерного залу, то шкодить своєму здоров’ю ще більше, чим раніш. Некоректні та важкі навантаження на хребет можуть травмувати та стати причиною ускладнення проблем і болю. Дійсно, укріпляти м’язи потрібно, але робити це необхідно за інструкціями лікаря, який порадить спеціальні процедури. 

Грижа грудного відділу хребта частіш за все проявляється в людей віком 20-50 років, адже саме вони більше всього навантажують свою спину. Часто хворі не розуміють чому саме вони захворіли, адже в останній час не робили ніяких надскладних вправ. Річ в тім, що кожна травма, кожне перевантаження залишають свій відбиток на хребті, він починає потроху втрачати свою функціональність і може підвести в будь-який момент.

Лікування грижі грудного відділу хребта неможливо розпочати без підтвердження діагнозу. За допомогою кращих медичних лабораторій, з якими співпрацює наш Центр, можливо встановити точне розташування та розмір грижі. Це необхідний мінімум для початку розроблення схеми терапії.

Всі ми знаємо, що запущене захворювання призведе до неприязних наслідків, але чомусь при цьому кожного разу тягнемо з вирішенням проблеми, сподіваючись що лікування можна якось уникнути. Так, мрія нашого покоління – пігулка, яка може вирішити все проблеми зі здоров’ям.  Але доки таке медикаментозне диво лише фантазія, варто не затягувати з відвідуванням лікаря. Вчасно не вилікувана грижа може стати квитком на придбання інвалідної коляски. Центр Здорової Спини і Суглобів уже тривалий час бореться з проблемами спини. Наші спеціалісти мають більш ніж тридцятирічний досвід роботи, за роки своєї практики вони сформували власне кредо – не варто відправляти хворого на операцію доти, доки є хоча б мінімальний шанс виправити все консервативними методиками.

Саме консервативне лікування є найпопулярнішим при вирішенні проблем спини. Досвідченим спеціалістам не потрібний хірургічний скальпель, щоб повернути людині повноцінне і рухливе життя. Але звісно існують виключення: при довготривалому ігноруванні проявів хвороби починають формуватись безповоротні зміни в організмі, коли без оперативного втручання уже нічого не виправиш.

Наші лікарі практикують індивідуальний супровід пацієнтів на всіх етапах лікування, а це гарантує ефективність терапії, адже самі незначні зміни в динаміці одужання будуть вчасно помічені. Лише кілька сеансів достатньо, щоб позбавити людину болю, а повноцінний курс подарує активне життя.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1