Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Грижа шийного відділу хребта

Найчастіше грижа шийного відділу хребта виникає після перевантаження м’язів та кісток спини. Це захворювання, зазвичай, трапляється у людей, які старше тридцяти років.

Як і для будь-якого іншого захворювання, для грижі необхідно провести своєчасну діагностику відразу після появи перших симптомів захворювання, і в разі підтвердження діагнозу провести лікування грижі у шийному відділі хребта.

Симптомами такого захворювання як грижа у шийному відділі хребта є біль у шиї, головний біль, слабкість м’язів, що унеможливлює рухомість шийного відділу, а також пацієнти часто відчувають поколювання навіть в руках. На початкових стадіях дані симптоми слабко виражені, і часто їх сприймають несерйозно, не звертають увагу, що сприяє подальшому розвитку хвороби.

Таке серйозне захворювання, як міжхребцева грижа шийного відділу хребта, не може пройти саме по собі, тому не варто відкладати похід на прийом до спеціаліста. Грижа – це розрив міжхребцевого диску, що спричиняє виштовхування ядра цього диску назовні. Чим раніше буде виявлена проблема, тим легше та швидше її можна буде вирішити.

Лікування грижі шийного відділу хребта

Грижа хребта шийного відділу – це «улюблене» захворювання населення великого міста. Пристрасть до малорухливого способу життя характеризує майже кожного жителя мегаполісу, тому варто слідкувати за своїм здоров’ям, щоб вчасно виявити і провести лікування грижі шийного відділу хребта. На жаль, лише одиниці звертаються за кваліфікованою допомогою одразу після появи неприємних симптомів, а більшість же сподівається на те, що ці «тимчасові» незручності зникнуть без втручань.

Центр Здорової Спини та Суглобів – це місце, де досвідчені лікарі зможуть підібрати для вас спеціальний комплекс процедур та вправ для безопераційного лікування грижі.

Грижа – це дуже неприємна хвороба, яка може загострюватись у несприятливі періоди та знову докучати болем і скутістю м’язів. Лікування грижі хребта шийного відділу у нашому Центрі передбачає подібні періоди, в цей час курс стає більш м’яким. Одним із методів лікування є медикаментозний курс, він застосовується для поліпшення міжклітинного обміну та циркуляції крові у тканинах. Така методика, як масаж при грижі шийного відділу хребта, діє у тому ж напрямку, а також усуває біль і спазми та покращує загальний стан пацієнта.

Найчастіше, пацієнти перш ніж йти до спеціаліста застосовують рецепти народної медицини, або лікуються «вигріванням». Не зважаючи на те, що дана думка є досить розповсюдженою, вона повністю неправильна, адже перепади температури не тільки не сприяють одужанню, а й погіршують ситуацію в загальному. Займатися самолікуванням не найкраща ідея, процедури та ліки повинен призначати тільки кваліфікований лікар.

Центр Здорової Спини та Суглобів пропонує безопераційне лікування грижі шийного хребта за допомогою індивідуально складених курсів процедур нашими досвідченими спеціалістами. Всього впродовж 10-15 візитів ви зможете позбутись набридлого болю та дискомфорту під час рухів, а також вилікувати свій хребет.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1