Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Грижа хребта

Что такое межпозвоночная грыжа и как ее лечить - доктор Жуковский

Хребет людини складається із багатьох частин. Це дозволяє йому рухатись з великою амплітудою, але в той же час – це робить його більш вразливим до травм та хвороб. Грижа хребта – це захворювання спини, що може виникати внаслідок декількох причин. Зокрема, його спричиняють перевантаження та травми спини. Не варто забувати також, що грижа на хребті може виникнути як ускладнення при остеохондрозі.

При даному захворюванні, пацієнт відчуває сильний біль. Він виникає через розрив фіброзного кільця, і нервові закінчення спинного мозку стискаються між дисками хребта.

Однією з основних причин виникнення грижі, як ускладнення, є несвоєчасне лікування остеохондрозу. Лікування грижі хребта в Києві проводять багато центрів та поліклінік, та варто зазначити, що потрібно проводити кваліфіковані та повноцінні лікувальні процедури, щоб повністю позбавитись від хвороби, а це можливо лише в спеціалізованих закладах. Наш Центр пропонує якісне лікування грижі хребта без операції за допомогою використання різноманітних методик та процедур. Одним з ефективних методів є масаж. Він допомагає зняти біль та усунути напруження м’язів спини, це робить курс лікування більш ефективним та перемагає хворобу за більш короткий термін.

Лікування грижі хребта

Першим кроком до здорової спини є проведення діагностики та виявлення всіх можливих відхилень. У нашому Центрі використовуються такі методи як комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія, рентгенографія, а також електронейроміографія. Це можливо завдяки співпраці з провідними київськими лабораторіями. Після проведення даних процедур, і в разі виявлення хвороби у нашому ж Центрі ви зможете провести лікування грижі хребта.

Для кожного пацієнта складається індивідуальний курс лікування, який залежить від тяжкості хвороби та особливостей захворювання. У будь-якому разі, найголовнішим є звернення до лікаря зі своєю проблемою замість спроб вирішити її самостійно. Багато хворих вирішують провести самолікування, що може негативно вплинути на їх загальне самопочуття, адже некваліфікована підготовка може не тільки не допомогти, але й погіршити ситуацію.

Більшість хворих відчуває страх при озвучуванні діагнозу, вони бояться операції, та наш Центр проводить безопераційне лікування грижі хребта сучасними методами. За допомогою різноманітних процедур та медикаментозного курсу можливо позбавитись від цього захворювання, і далеко не в кожному випадку операція – це єдиний вихід зі складеної ситуації. Найкориснішим, що ви можете зробити для власного здоров’я – це знайти найкращих спеціалістів, яким можна довірити свою спину.

Потрібно пам’ятати, що грижа хребта лікування без операції сприймає, і не варто занедбувати власну хворобу через необґрунтований страх. У нашому Центрі ви можете отримати кваліфіковану допомогу досвідчених лікарів, які не лише призначать та проведуть повний курс лікування, а й підкажуть як у подальшому правильно підтримувати свій хребет у належному стані. Фахівці нашого Центру є висококваліфікованими та мають великий досвід лікування гриж хребта без операції.

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1