Избавьтесь от болей в спине навсегда! Более 300 наших пациентов уже живут полноценной жизнью.

Методика комплексного лікування хребта в нашому Центрі

У сучасному швидкоплинному світі ми встигаємо поєднувати все: роботу, сім’ю, друзів. Однак, на жаль, досить часто ми забуваємо про себе і не звертаємо увагу на власне здоров’я. Так часто живемо з якою проблемою, або не здогадуючись про неї, або просто не звертаємо на неї уваги, так як не на часі.

Та час іде, і коли вже відчуваємо, що потрібно щось робити, ми не знаємо з якого кінця підступитись.

Так часто трапляється, коли мова йде про болі в спині. Адже навіть коли проблема виявлена, нам все бракує часу, бажання і прагнення для комплексного лікування спини. Ми намагаємось вирішити проблему легко та швидко: масажі, мануальна терапія, витягування і т.д., але нічого не допомагає, а якщо і полегшення настає, то на досить короткий час, а далі самопочуття знову погіршується. Це не означає, що всі зазначені процедури неефективні. Вірніше, вони неефективні поодинці, однак якщо вони є частиною одного комплексу лікування хребта, і супроводжуються виконанням вправ на зміцнення м’язів спини, то тоді даремні поодинці процедури перетворюються на дійсно ефективний метод лікування хребта.

Комплексне лікування хребта

Комплексний підхід до лікування хребта

У нашому Центрі ми Вам пропонуємо саме комплексний підхід до лікування хребта. Наш багаторічний досвід та задоволені пацієнти підтверджують, що поєднання різних методик при лікування спини, допомагає пацієнтам назавжди забути про проблеми та болі в спині.

Дуже важливо розуміти значущість виконання вправ для хребта. Саме вони є тим фундаментом, який допомагає рухатись в напрямку одужання при лікуванні спини. При всіх позитивних властивостях масажі та інші процедури, вони не зможуть наростити той м’язовий корсет, який так потрібен для забезпечення здоров’я нашому хребту. Вправи для зміцнення м’язів спини є тим інструментом, який допомагає розігріти і підготувати Вашу спину до подальших маніпуляцій.

Комплексний підхід до лікування хребта

Безумовно, не можемо не згадати про мануальну терапію. Є дуже багато книг і статей, присвячених її лікувальним властивостям. І справді, мануальна терапія хребта є одним із найнеобхідніших засобів на шляху до здорового хребта. Проте варто пам’ятати, що мануальна терапія хребта та масаж спини – це абсолютно різні речі, які мають різний вплив на наш хребет.

Однією із складових комплексного лікування спини є витягування хребта. Побутує думка, що витягування хребта є шкідливим для здоров’я людини. Однак насправді, якщо процедура проведена правильно, вона ефективно допомагає в лікуванні хребта. При виконанні витягування хребта в нашому Центрі, ми не застосовуватимемо силу до Вашого хребта. Навпаки, наш метод полягає в тому, що під власною вагою людини хребет поступово витягується. Таким чином, шкоду спині заподіяти неможливо.

 

Ручний розслабляючий масаж

Для лікування хребта не менш потрібним є і ручний масаж спини, який допомагає розслабити м’язи, зняти спазм.

Масаж на релаксаційній установці  – це завершальний етап комплексного сеансу з лікування спини. Під час цієї процедури Ви і Ваш організм розслабляєтесь, а Ваш хребет проводжує вирівнюватись. Цінність даної процедури в тому, що вона водночас витягує, масажує, обігріває та проводить корекцію хребта. Така процедура допомагає закріпити результат всього комплексного заняття, і, як наслідок, больові відчуття проходять, постава стає рівнішою, якість Вашого життя покращується!

 

Вправи для хребта

Залиште заявку на безкоштовну онлайн консультацію

rvn__theme rvn__theme_tv_1_0 rvn__theme_fwv_1_1